18. února 2018 22:02

6 nejlepších epizod Amerického choppera: Jak vypadá motorka pro Sochu svobody?

Holky a mašiny!

Americký chopper je na Prima COOL k vidění pravidelně každý všední den po 16. hodině. Které z jeho mnoha epizod si za ta léta vysloužily největší popularitu? Vybrali jsme šestero těch nejpovedenějších!

06) Steve Wyrick & ICEE Bikes (5 x 23)

Skoro na samotném závěru 5. řady se umístil nejhorší z nejlepších – díl Steve Wyrick & ICEE Bikes. Ostruhy si získal hlavně za prvního jmenovaného, totiž iluzionistu Wyricka, pro něhož museli naši pardálové postavit speciální mašinu s "neviditelnou" nádrží. Bonusem byla návštěva rodin našich gerojů na place.

05) Aaron Bike (5 x 24)

Na pátém místě se umístila epizoda, v níž kluci z OCC vytvářeli umělecké dílo – industriálně říznutou mašinu vskutku nezemské estetiky! Klient však bohužel z výkonu zpočátku není zrovna nadšen a v garáži tak začne (s postupem dalších prací) panovat pěkně dusná atmosféra.

04) Monster Diesel Bike (6 x 24)

Trvá šest řad, než se kluci vybičují k postavení prvního dieselového chopperu pro Monster Diesel. A to znamená spoustu technické kreativity! Krom toho v této oceňované epizodě sledujeme Paula Jr., jak navštěvuje... park pro psy ve své rodné vísce. Inu, komediální odlehčení vždycky přijde vhod.

03) Liberty Bike 1 (2 x 09)

Přesuneme se na chvíli do 2. řady, kdy měli kluci za úkol jednou unikátní mašinou poctít existenci Sochy svobody! Jak by však měl výsledek vypadat? Nakonec přijde pozoruhodný nápad – dáme mašině bronzový potah identický s tím, jaký má právě Lady Liberty!

02) BSN Bike (5 x 11)

Elegantní ženštiny jsou kořením světa motorek odnepaměti – když tak do kanceláří OCC zavítají modelky propagující nutriční doplňky BSN s tím, že potřebují unikátní mašinu, bylo jasné, že bude na zaděláno na kultovní epizodu!

01) Production Bike Showcase (5 x 13)

Pátá řada však z přehledu vychází přesto jako ta nejpopulárnější. A tenhle díl nejlépe sumíruje proč – když je OCC vybrána jako nový držitel ocenění za svou práci, je to důvod k oslavě. Alespoň do chvíle, než všem dojde, že nemají mašinu, kterou by se při předávání mohli pochlubit. A tak začne vymýšlení nejlepšího stroje, jehož kola kdy ochutnala americký asfalt!

Americký chopper běží na Prima COOL každý všední den po 16. hodině.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný