11. července 2016 10:14

9 nejdivnějších věcí se Simpsonovými, které si můžete koupit

Produkty rovnou ze žlutého pekla.

Ledajaký fanoušek Simpsonových by ochutnal Duff a možná i pohladil sběratelskou figurku Barta, fantazie výrobců simpsonního merchandisingu je však daleko kreativnější. V minulosti tak vznikly ty nejbizarnější věci pojmenované po Simpsonových. Vybrali jsme devatero, které přišlo snad rovnou z pekla.

Mutantní náušnice

Jen za necelých 7 dolarů můžete své drahé (nebo svému punkerovi) pořídit kouzelné náušnice postavičky... s Lízinými vlasy, Homerovou tváří a postavou Marge!? Tady se někdo pořádně nedíval na seriál…

LEGO svíčky

Tenhle kříženec mezi LEGO postavičkami, Simpsonovými a svíčkami dovolí každému úchylákovi sledovat, jak se jeho oblíbené postavičky rozpouštějí bolestivěji než náckové v Dobyvatelích ztracené archy!

Půvabná panenka Lízy

Jen za 250 korun si můžete pořídit fanouškem vyrobenou panenku Lízy Simpsonové s půvabným detailem OČÍ BEZ ČOČEK. Vhodné pro milovníky hororů.

Ba(r)tovo tričko

Jak by to vypadalo, kdyby se Bart stal Batmanem? Inu, my to nevíme, ale z tohoto trička by oponentům naháněl hrůzu i bez masky. Ideální dárek pro fanoušky Simpsonů, kteří nenávidí spánek.

Homer jako mýdlo

Jeho aerodynamická hlavička přímo volá po tom, abyste jí strčili do podpaží, do rozkroku či jí hladili svá záda. Kdo si pořídí mýdla ve tvaru Homerovy hlavy, nebude se na Simpsonovi už nikdy dívat stejně!

Marge jako houba

... a pokud nechcete rodinu trhat od sebe, můžete ze sebe Homera setřít pomocí Marge. Když už budete nazí (a dostatečně úchylní na pořízení obou předmětů), lze Marge díky jejímu tvaru vhodné i k jiným aktivitám. Oproti většině okolních předmětů je navíc Marge skutečně oficiálním produktem studia!

Čepice ve tvaru vlasů Lízy

Co k tomu říct? Snad jen, že jak v tomhle půjde chlápek po ulici, všem bude hned jasný, že se nebojí ničeho!

Záchodová cedule s Bartovou zadnicí...?

Pokud by někdo netušil, co se na toaletách odehrává, tento symbol na dveře záchodu mu to jasně ukáže. Vkusné a decentní. Asi jako Bart sám.

PEZ zásobník s Maggie

Nic neřekne "jsem fanoušek Simpsonů" jako přípravek, díky němuž vám Maggie-s-kybernetickýma-mušíma-očima do úst vyzvrací cumlavý bombón!

Raději k seriálu. Simpsonovi se vám na Prima COOL nabízejí každý podvečer!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný