5. ledna 2018 20:30

7 věcí, které potřebujete vědět o 29. sérii Simpsonových: Dorazí i Harry Potter!

Strach a hnus ve Springfieldu!

Premiéra zbrusu nové 29. řady Simpsonových je na spadnutí, čeká vás už v pondělí 8. ledna ve 20.15! Než na ni dojde, vzpomněli jsme na sedmero zajímavostí shrnujících vše, co nás v ní čeká a nemine.

07) Jak je už zvykem, na českou premiéru dojde relativně brzy po premiéře americké, která proběhla 1. října loňského roku. 29. řada vlastně v USA stále běží – její finále je v plánu teprve na 20. května 2018!

06) I letos vás čeká bohatá nabídka hostujících žlutých obličejů, jejichž hlasivky v originále patří zpěvačce Rachel Bloom, sportovci Shaquillu O'Nealovi anebo třeba herci Danielu Radcliffovi, jehož znáte jako Harryho Pottera!

05) Bez přehnaného spoilování lze rovněž prozradit, že si Simpsonovi tentokrát vyrazí třeba na jazzový festival do New Orleansu anebo je bude nahánět díl inspirovaný vražedným klaunem z To, ale v podání Krustyho…

04) Již nyní došlo v USA na premiéru jedné epizody z budoucnosti, drby ale mluví i o tom, že bychom se mohli dočkat futuristického dílu, v němž se Líza provdá za jinou ženštinu.

03) Aktuální Čarodějnický díl se dočkal mimo jiné i hostování Williama Friedkina, režiséra kultovního hororu Vymítač ďábla z roku 1973!

02) Nová řada se však nese i ve znamení občasných odchodů – na konci srpna tak bylo oznámeno, že seriál opouští dlouholetý skladatel jeho hudby Alf Clausen…

01) 29. řada je momentálně předposlední oznámenou. Ačkoliv se obecně předpokládá, že se Simpsonovi opět dočkají prodloužení pro 31. řadu a další sezony, existuje jistá šance, že se nyní budeme dívat na předposlední řadu Simpsonových...

29. série Simpsonových začíná na Prima COOL 8. ledna ve 20.50 a bude pokračovat vždycky v pondělí ve stejnou dobu.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný