13. července 2017 17:36
Adam Vala

7 šílených superhrdinských filmů, které se líbí jen výjimečným lidem! Patříte mezi ně?

Nudíte se? Pusťte si superhrdinský film!

Přinášíme vám seznam sedmi komiksových filmů, o kterých (pravděpodobně) vůbec nevíte, nebo jste se k nim ještě nedostali. A určitě byste je měli vidět!

7) SPAWN

Jak spolu souvisí velmi negativní recenze a tržby, které daný film dvakrát zaplatí? Zřejmě nijak obecně, v konkrétním případě bychom ale mohli mluvit o filmu Spawn z roku 1997. Film se sice nikdy nedočkal pokračování, ale jako tzv. guilty-pleasure by vám měl posloužit.

6) THE SPIRIT

Líbilo se vám Sin City? Pak byste se měli podívat na film Steel od Franka Millera. Adaptace příběhu ne zrovna známého hrdiny Steela, kterého vymyslel a v 70. letech publikoval Will Eisner, zaujala i velké hollywoodské hvězdy, a tak se po boku Gabriela Machta objeví na scéně i Samuel L. Jackson nebo Scarlett Johansson. Samozřejmě ještě před tím, než se stali součástí univerza filmů od Marvelu.

5) SPIDER-MAN 3

Je jasné, že v době spider-manovské mánie jste se asi informačně vybavili, ale jen pro jistotu připomínáme, že Toby Maguire natočil ne dva, ale tři filmy! A v tom třetím zkouší být zlý, zlý kluk, který svoji roli hodného superhrdiny ze sousedství úplně nezvládá.

4) GREEN LANTERN

Ryan Reynolds je Deadpool, na tom se nedá nic zpochybnit, připomínáme vám ale také, že si Reynolds střihnul roli v jediném filmu o Green Lanternovi. Bohužel, v konkurenci příliš neobstál a dalšího pokračování, či zařazení do univerza, se nedočkal. Když se ale budete dívat pozorněji, občas uvidíte, proč se Reynolds tak skvěle hodí na roli zmiňovaného Deadpoola! I v Green Lanternovi totiž herec hází docela solidní vtípky a pomrkává směrem k divákům. Anebo to je tím, že v zelené kombinéze sám vypadá hrozně legračně?

3) ELEKTRA

Dalo by se říci, že spoustu lidí už zapomnělo na Daredevila, ale v tomhle ohledu můžeme jít ještě o krok hlouběji a připomenout vám Elektru. Jennifer Garner se ve filmu ohání japonskými noži sai, a i když se nedočakala dalšího filmu, zařadila se alespoň do seriálu.

2) GHOST RIDER

Ano, my víme, Nicholas Cage není zrovna nejoblíbenějším hollywoodským hercem, ale svoji roli v akčňáku o nemrtvém motorkáři zvládl docela dobře. Ghost Rider je navíc obohacen o docela pěkné efekty a momentálně se šušká o tom, že se zpracování dočká restartu! Ať už v podobě seriálu, nebo filmu, na tom prý tolik nezáleží.

1) SUPERMAN 4

V posledním typu pro vás máme výlet až do roku 1987. Čtvrýt film o Supermanovi s hercem Christopherem Reevem není, pravda, tím nejlépe hodnoceným, ale měli byste jej vuyžít alespoň jako milou vzpomínku na staré časy. Jen možná škoda, že byl film ze své více než dvouhodinové stopáže zkrácen na pouhých 90 minut. Anebo ne?

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný