9. září 2017 14:20

7 největších tajemství herců z Teorie velkého třesku: Kdo má plastiku?

Herci z Teorie velkého třesku stále mají čím překvapit.

I po mnoha letech vás Teorie velkého třesku může vyděsit tajemstvími jejích hlavních tváří! Vynechejme tradiční věci jako to, že spolu Kaley Cuoko (Penny) a Johnny Galecki (Leonard) po dva roky tajně chodili nebo že je Jim Parsons (Sheldon) gay, a pojďme se soustředit na věci, které jste nejspíše skutečně nevěděli...

07) Kaley Cuoco hraje na bicí

Mohlo by se zdát, že je Kaley spíše kytarová holka, sama se však přiznala k hrozné neřesti – nejenže ráda hraje na bicí, ale dokonce u této činnosti prý relaxuje. Po deseti minutách se z ní údajně stává docela jiný člověk (tipujeme, že kanibal)!

06) Mayim Bialik je skutečná vědkyně

OK, tuhle věc možná někteří fanoušci znají, pamatují si ale všichni její obor? Bialik má doktorát z neurovědy! Před několika lety však internetem paradoxně kolovala informace, že se Bialik přidala k celebritám odmítajícím očkování – vzdor svému vědeckému pozadí. Bialik informaci později dementovala a řekla, že své děti očkovala, ale zároveň si myslí, že by očkování mělo být čistě dobrovolné.

05) Jim Parsons nikdy neviděl Star Trek

Je to možná smutné a do jisté míry rozbíjejí dětské sny, ale představitel Sheldona nikdy neviděl jediný díl Star Treku. Nikdy. Žádný. Rovněž nemá nejmenší tušení, o čem je Pán času (Doctor Who), další kultovní a půl století starý seriál. Koneckonců, je to přece jenom herec, nikoliv nutně i nerd. Přesto byl dle svých slov divákem Ztracených.

04) Má Kaley Cuoco plastiku?

OK, nebudeme chodit kolem horké kaše – ano, Kaley Cuoco je po plastice prsou. Dokonce si ji nechala udělat již v 18 letech – jako začínající herečka se dle svých slov cítila být oproti obdařenějším kolegyním v nevýhodě a po zákroku se cítila sebevědomější. Může se vám to nelíbit, ale stejně jste se na to chtěli zeptat...

03) Johnny Galecki byl donedávna kuřák

V seriálu možná kluci většinou působí jako největší slušňáci na scéně, ve skutečnosti mají však jejich představitelé stejné neřesti jako kdokoliv jiný. Leonardův představitel tak například až do 8. řady seriálu platil za značného kuřáka. Zlozvyk se naučil už jako náctiletý dětský herec.

02) Kaley Cuoco měla na zádech tetování ze své svatby

Vytetovat si na záda datum svatby je špatný nápad, nikdo vám to nepotvrdí více než Kaley Cuoco. Když se totiž s Ryanem Sweetingem po dvou letech rozvedla, čelila dilematu, co s římskými číslicemi za krkem. Amputace zad nepřicházela v úvahu, volba tak padla na překrytí jednoho tetování jiným – vkusným molem.

01) Jim Parsons (ne)má rád jízdu v autě

Něco společného se svými postavami však jejich představitelé přece jenom mají. Jim Parsons například trpí při relativně běžné aktivitě, jako je jízda autem. Jeho kinetóza se ovšem začne projevovat jenom, když se veze – dává tak paradoxně (a opět v kontrastu vůči Sheldonovi) přednost tomu, když sám řídí.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný