6. listopadu 2016 20:17

7 nejšílenějších seriálů ze Simpsonových: Znáte Chimpsonovy nebo Admirála dítě?

Televize ve Springfieldu má grády!

Kdyby měl někdo spočítat, kolikrát diváci Simpsonů sledovali Simpsonovy, jak sledují svou vlastní televizi, došel by zřejmě k překvapivě vysokému číslu. Televizní metascénky od nich okopíroval South Park i Griffinovi, originál je však jenom jeden – mrkli jsme proto na televizní program a vybrali ty nejbizarnější pořady, jež běží ve springfieldské bedně!

1) Táta pruďas

Už jen kvůli tomu, že tenhle skeč je vlastně naštvanější verzí Simpsonových – skoro se chce říct, že jde o předlohu Griffinových – nelze Bartův krátce žijící vynález nemilovat!

2) I Can't Believe They Invented It!

Populární inforeklama v sobě kříží to "nejlepší" z běžné televizní zábavy s kapkou vědy a techniky. Jasně, zní to trochu přihlouple a trapně, jenže jakékoliv snaze o propagaci vynálezců a techniky stejně musíme zvednout palec hore.

3) The Chimpsons

Pořad o rodině šimpanzů nápadně podobných naší žlutí rodince? No jasně, bereme! To poslední, co nám na cestě vstříc nirváně totiž chybělo, bylo sledovat Homera Chimpsona, jak hází po OrangutanoFlanderovi své výkaly!

4) Přivázán k medvědovi

Jen krátce naznačený pořad, nejspíše reality show o soutěžícím, jenž se nechá přivázat k líté bestii, je podle nás nápad za milion dolarů. Když nic jiného, přirozený výběr by takto legálně eliminoval většinu zájemců o soutěžení v reality shows, navíc by diváci získali jak respekt k přírodě, tak vyčerpávající lekci lidské anatomie.

5) Nejzábavnější americká tornáda

Protože to poslední, co nejspíše chybí v evoluci "zábavných" pořadů složených z pouštění domácích videí, je zábavný pořad postavený na pouštění videí z katastrof, doplněných hurónským smíchem publika!

6) Admirál dítě

Většina pořadů, na které koukají Simpsonovi, jsou špatné. Velmi, velmi špatné. Skutečnost, že se jim nelíbil seriál o dítěti, které velí Šesté flotile, proto zjitřila naši pozornost! Pokud je tohle obludné i na Springfield, musí jít o samotného zplozence televizních pekel!

7) Krustyho show

Pořad pro děti, v němž vystupuje starý vyžilý klaun? Ale ano! V dnešní kulturní atmosféře, kdy se podle statistik Američani bojí klaunů víc než globálního oteplování(!), jde doslova o báječný nápad! Alespoň pro ty, kteří vyrábějí dětské balení antidepresiv!

Simpsonovi se vám na Primě COOL nabízejí každý podvečer.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný