9. ledna 2017 15:37

Trump byl jen začátek: 6 největších událostí roku 2016, které byly předpovězeny v Simpsonových!

Žlutá vědma ze Springfieldu opět promluvila!

Rok se s rokem sešel a na obrazovkách se za uplynulý kalendář objevilo celkem 22 nových dílů Simpsonových! Ani realita však nespala na vavřínech a v roce 2016 se jala okopírovat od žluté rodinky šest velmi podezřelých příběhů. Zjistěte, jaké další věci právě Simpsonovi zase předpověděli.

6) Cenzura Michelangelova Davida

Michelangeův David je mistrovské dílo – anebo prostě jen chlápek se staženýma kaťatama! Někdejší hlášku ze Simpsonových si vzali trochu moc k srdci loni v létě v Rusku, kde museli organizátoři po všelidovém hlasován zakrýt vystavenou kopii slavné renesanční sochy.

5) Australské dobrodružství Johnnyho Deppa

OK, není to úplně dokonalá paralela, jistá podobnost mezi Bartovým mezinárodním incidentem v Austrálii a rokem 2016 přesto existuje. Právě loni si totiž obskurním "dobrodružstvím" s nepašovanými psy a pašovaným něčím-jiným u protinožců, jež nakonec vykulminovalo ve veřejnou omluvu nepodobnou té Bartově, prošla i hvězda Pirátů z Karibiku. Vše se sice obešlo bez kopání do zadku, na oplátku se však s Johnnym rozešla jeho žena.

4) Westworld

Jistě, původní filmová předloha seriálového hitu Westworld předchází Simpsonovým o víc jak dvě dekády. Jenže původní film Westworld si třeba příliš nepotrpěl na vykreslování sexy robotek – což si simpsonní díl v Bloodbath Gulch již odpustit nemohl!

3) Trilogie Piškvorky

Epická adventura Piškvorky: X vs. O, jíž Simpsonovi v roce 2010 parodovali absurdní trend vytvářet kolem triviálních (ale zábavných!) her opulentní velkofilmy, se loni dočkala realizace – skrze oznámení, že filmoví producenti plánují natočit TRILOGII velkofilmů podle hry... Tetris.

2) Nobelova cena Bengta Holmströma

Je tomu sedm let, co Milhouse předpověděl, že Nobelovku za ekonomii vyhraje finský ekonom Bengt Holmström. Rychloposunem o šest let dopředu – Bengt Holström se skutečně stal laureátem Nobelovy ceny za ekonomiku! Počítáme, že Milhouse nyní bude pořádně ve vatě!

1) Prezident Trump

Zřejmě největší trefou do černého byla ovšem předpověď zvolení Donalda Trumpa za hlavu svobodného světa. Předpověď byla o to bizarnější, že vznikla v době, kdy Trump o možnosti kandidatury vůbec nemluvil – šlo o náhodný vtip, který se jednoduše stal realitou! Na druhou stranu, alespoň nyní již víme, že bude po Trumpovi prezidentkou Líza Simpsonová!

Simpsonovi se vám na Prima COOL nabízejí každý podvečer.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný