9. ledna 2018 20:35

6 nejzábavnějších filmových opilců: Jack Sparrow v tom zdaleka není sám!

Našrot - upoutávka

Na zdraví!

Již v sobotu večer budeme Našrot – tedy alespoň ve stejnojmenné komedii, která na Prima COOL začíná ve 22.05. Jak už to chodí, původně decentní večírek před důležitou zkouškou se tu vymkne kontrole a partu čerstvě jednadvacetiletých čeká noc, na kterou se nezapomíná (anebo vlastně... právě že ano)! Výsledek si v ničem nezadá s dalšími zábavnými filmovými pijany. Kteří jsou ti nejlepší?

06) Wong Fei Hung v Legendě o opilém mistrovi

Leckdo ví, že když se člověk trochu napije, má poněkud výraznější chuť dát někomu do nosu. Většinou jde jaksi o nežádoucí jev, zrovna v případě Legendy o opilém mistrovi to však neplatí. Jackie Chanovi to totiž v tomhle bijáku pořádně bouchá, jenom když si přihne!

05) Marion v Dobyvatelích ztracené archy

I když se z Marion na stará kolega vyloupne plně funkční dobrodružka, která jen tak mimoděk vychová obstojného synátora, první dojem z ní vykazoval jisté sebedestruktivní sklony. Jak jinak ostatně popsat někoho, kdo přepije i ty největší horské pijany?

04) Russell Casse ve Dni nezávislosti

Ani americký prezident ani bláznivý vědec, nýbrž pilot práškového letadla Russell Casse je hlavním hrdinou Dne nezávislosti. Russell má pravdu jak kolem obav z ufounů (přece ho unesli!), tak nakonec zasadí emzácké lodi zdrcující ránu – a sám se při tom obětuje. Kdyby byl každý alkoholik, který za knipl neusedne bez "řádné přípravy", podobný kabrňák, na světě by bylo o poznání lépe.

03) Willie T. Stokes v Santa je úchyl

Billy Bob Thornton má rád alkohol a má ho rád v pořádném množství – jen to ho umí vybičovat k tomu, aby přestál denní šichtu jako nákupákový Santa, jemuž na klín sedají usmrkané dětičky.

02) Kapitán Jack Sparrow s Pirátech z Karibiku

Kapitán Jack je pirátem tělem, duší i játry. Nemine scéna, při níž nevypadá jako někdo, kdo právě opustil nonstopáč. Což je vlastně zcela akurátní vykreslení dobového námořníka – kvůli tehdejšímu problematickému uchovávání pitné vody měli námořníci na den naordinovány zhruba 4 litry slabého sedmistupňového piva.

01) Big Lebowski v Big Lebowski

Mohl to být obyčejný flákač, který tráví svůj den pohulováním, spaním, hraním bowlingu a popíjením. Namísto toho si jej však spletla banda mafiánů s jeho jmenovcem a výsledkem byl snímek, který ukázal, jak by vypadal Kmotr, kdyby se s Donem Corleonem utkal Charles Bukowski.

Prima COOL bude Našrot v sobotu ve 22.05.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný