18. října 2016 14:15

Kam chodí Homer na jedno? 6 nejlepších hospod a klubů v Simpsonových

Kde se leje ve Springfieldu?

I když je zdaleka nejvíce známým springfieldským "barem" ten u Vočka, nejžlutější metropole světa nabízí spoustu jiných podniků! Na chladné podzimní večery jsme vzpomněli, kde všude se můžou Simpsonovi zahřát.

Aristokrat

Když Homera naštve Vočko, najde si nové šmakózní místo jménem Aristokrat! Vzdor krásnému názvu je Aristokrat odpudivá nálevna bez hostů, ale za to s velkou porcí špíny. Zkrátka místo hodné každého místního Al Koholika!

Liga nadržených

Když hygiena zavřela Vočkův bar, Homer se rozhodl Vočkovi pomoct – sám odmítl chodit naproti do Ligy nadržených, exkluzivního springfieldského gaybaru (což odůvodnil tím, že je příliš tlustý).

Někde už je pět

Je vám stydno začít pít k obědu? Či dokonce před obědem? Buďte v klidu – vždyť už je pět hodin. Někde. Na světě. A v tomhle baru rozhodně!

Juggernauts

Zatímco většina springfieldských klubů působí dojmem, že by do nich něžné pohlaví opravdu leda tak zabloudilo omylem, v Juggernauts se dokonce pořádá miss mokré tričko ruku v ruce s turnajem v pití Duff! Tenhle podnik je proklatě málo ukazován!

P. J. O'Harrigan's

Irská putyka, kde slavili 35. šťastnou hodinku za sebou (!), Homera vylákala přímo z práce – a zavedla ho až k titulu Krále pivní štafety! Jen škoda, že si z toho všeho nic moc nepamatoval...

Hooch City

Závěrem tu není ani tak bar, jako spíše vinárna – Hooch City totiž zkřížil systém benzínové pumpy s distribucí vína a zaskóroval s tím ve Springfieldu nečekaný úspěch. Popravdě se vůbec nedivíme!

Simpsonovi se vám na Primě COOL nabízejí každý všední podvečer.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný