17. listopadu 2016 18:47

Kdo má vládnout Americe po Trumpovi? 5 šílených předpovědí ze Simpsonových, které se prostě musí vyplnit!

Žlutá rodinka se opět trefila do černého!

Předminulý týden se Simpsonovým vyplnila další nečekaná předpověď, když se Donald Trump stal novým americkým prezidentem – tuto skutečnost přitom kreslený seriál předpověděl již v roce 2000. Jde jen o jednu z mnoha podobných predikcí, které udeřily do černého. Jaké další předpovědi však má Springfield v záloze? Vzpomněli jsme několik optimistických vizí, které se prostě musí rovněž vyplnit.

5. Kryogenní "pohřby"

Simpsonovi předpověděli iPhony, Farmville i virtuální realitu – osobně se tak těšíme i na jejich vizi kryogenních pohřbů, při nichž jsou staří lidé zmraženi, aby mohli počkat, až věda vyléčí jejich rozličné nemoci a prodlouží jim život. Rozhodně jde o povzbudivější vizi než obyčejná smrt a následná existenciální truchlovačka celé zbylé famílie. Pravda, Homer ústavu zneužíval, protože kryobarák byl levnější než domov důchodců. Nebyl by to však on, aby i v báječném světě budoucnosti nenašel nějakou možnost, jak být ještě o něco víc lenochem a otřesným synátorem!

4. Líza, prezidentka Ameriky

Se zvolením PREZIDENTA TRUMPA si Simpsonovi připsali skóre, které by si nemalá část populace asi raději odpustila. Zároveň však platí, že Simpsonovi PREZIDENTA TRUMPA vlastně přímo neukázali – jeho úřadování zmínila prezidentka Líza poté, co nastoupila na jeho místo. A to znamená, že hned poté, co Trump za osm let (nebuďme naivní) ve funkci skončí, můžeme se těšit na počátek jejího mandátu!

3. Šílená letecká doprava

Pokud nejste klaustrofobik abstinent anebo nemáte statisticky nepravděpodobnou smůlu, letecká doprava je pro vás dnes hlavně o nekonečně nudném čekání na odbavení, zkontrolování pasu, nalezení správného zavazadla a pak taky nějaké té čekačce na palubě stroje samotného. Podle Simpsonů však máme vyhlížet budoucí aerolinky fungující spíše ve stylu Šíleného Maxe! Pilot, jenž stojí na trupu bestiálně vypadajícího letadla, ovládajíc jej s pomocí popruhů, to by mohlo létání vrátit adrenalin a napětí, jež mu dnes chybí.

2. Teleportace

Nicméně ne vždy člověk adrenalin žádá! Občas jde o přesnost a rychlost – doufáme proto, že na rok 2041 předpovězená aplikovaná teleportace umožňující globální cestování v mžiku oka fakticky klapne! Dokonce jsme ochotni pak přijmout i zotročení půlky světa Googlem. Však víte – z cizího krev nepoteče…

1. Rok 3001

Na horizontu všech predikcí se však jako jasný maják tyčí množina provázání Simpsonových s Futuramou, jíž jsme se věnovali nedávno. Znamená totiž, že bude realita Simpsonových pokračovat nejméně do roku 3001, kdy je Země součást galaktického uskupení a i pouhý poslíček se může dočkat letů do vesmíru. Ba ne – pokud mají Simpsonovi někdy skončit, musí být jejich finále plné referencí na Futuramu. Jenom tak totiž tenhle svět vlastně nikdy nezanikne. A s ním ani víra, že na obzoru bude líp.

Simpsonovi se vám na Prima COOL nabízejí každý podvečer.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný