6. února 2017 12:57

Tohle je 5 nejdivnějších příbuzných Simpsonových! Znáte je všechny?

Rodina je totiž to nejdivnější.

Jména nejznámější springfieldské rodinky vám řeknou na celém světě – zvláště fanoušci Simpsonových na Primě COOL si pak možná pamatují i jejich nejbližší příbuzné. Jak jste na tom však s těmi z druhého kolena? Pamatujete si nejzajímavější příbuzné Simpsonových správně? Poznejte to na našem přehledu nejvýznamnějších z nich!

Zia Simpson

Hypotetická budoucí dcera Milhouse a Lízy je přesně tou osobou, která v aktuálních Simpsonových chybí jako sůl! Zia je cosi jako malá Líza, jenom na "steroidech" (metaforicky, nikoliv doslova!). Její punkerské rysy a vyšší věk z ní činí daleko lepší matroš na příběhy o vzpurné dceři, protože na rozdíl od malé Lízy není nikdy jasné, jestli revolta neskončí v drogovém doupěti namísto Oválné pracovny. Navíc se na ni kouká rozhodně o něco lépe. Kdyby Simpsonovi někdy učinili generační skok kupředu, Zia by se v novém prostředí rozhodně neztratila!

Hiram Simpson

Tady to bude trochu složitější a malilinko podváděcí. I když je jasné, že Hiram Simpson je toliko Homer přesazený o století a půl století nazpět – pointou jeho jediného výskytu byla navíc skutečnost, že Homerův prapředek není Hiram, nýbrž černošský Virgil –, stejně si nemůžeme odepřít jisté zasněné přemýšlení, jak by Simpsonovi vypadali, kdyby se odehrávali v 19. století...

Orville Simpson

Orville alias pradědeček Simpson by však byl ještě pokoutnější podívanou! Se svou ženou Yumou totiž zplodil toliko 12 dětí, mezi nimi i Abea – a to znamená, že hypotetický seriál z jeho prostředí by si co do počtu postav vystačil čistě s jeho potomstvem! Podobně jako ve Velké rybě je navíc Orville notorický lhář. Sám tvrdil, že bydlel několik let v Soše svobody (!) a mezi jeho dětmi byli váleční piloti i komunističtí agitátoři. Nemůžeme si pomoct, ale jestli někdy diváci celého světa potřebovali nějakou novou variaci Simpsonových, pak je to právě něco takového!

Montgomery Burns

No dobrá, Monty možná není pokrevní příbuzný Simpsonových, nebudeme si však nalhávat – ze všech bizarních příbuzných je zdaleka nejmocnější, nejbohatší, nejschopnější a dost možná i nejstarší. Pokud jste zapomněli, jak Monty k Simpsonovic statusu přišel, nemusíte jít dále než za krátkou Burnsovu adopci Barta. Jistě, její doba dávno pominuta, rodina, ta je však napořád a Montymu ji už nikdo nikdy neodpáře!

Mona Simpson

V seznamech fanoušků možná na prvním místě příbuzných stojí Abe Simpson, jeho pozice je však už tak vycementovaná, že by bylo plýtváním jej zmiňovat. Namísto toho raději zapějeme chválu na Monu, Homerovu krkavčí matku, jejíž životní příběhy by vydaly na samostatný seriál! Nejenže si Homer myslel, že Mona je mrtvá a několikrát se s ní pokusil usmířit, ale i závěrečný moment jejího života, kdy se s ní Homer jde definitivně udobřit, jen aby Mona zemřela těsně předtím, platí za jedny z nejkrutějších momentů seriálu!

Simpsonovi se vám na Prima COOL nabízejí každý podvečer.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný