11. července 2016 10:28

5 nejdivnějších postelových scén z komediálních seriálů

Divný sex, záruka zábavy!

Zatímco v reálu bývají postelové hrátky obvykle zábavného charakteru, jakmile na ně dojde v seriálech – zvláště jde-li o sitcom – velmi rychle se dostávají do bizarních luhů a hájů. Platí to pro Teorii velkého třesku i řadu dalších vybraných nemravů.

Leonard a Pryia

Seriál: Teorie velkého třesku

Sex po internetu nebo telefonu – třeba jako kratochvíle odloučených párů – bývá mnohdy zážitkem, z něhož vstávají leda tak vlasy na hlavě. Když se Leonard rozhodl si to vyzkoušet s Pryiou v Teorii velkého třesku, výsledek byl nejenom neosobně trapný, ale jako bonus zamrzlo připojení. "Vyvrcholením" pak bylo odhalení přítomnosti starých Koothrappaliových poté, co se signál umoudřil.

Ted a Robin

Seriál: Jak jsem potkal vaši matku

Mezipartnerské křížení je v seriálech mnohdy tradicí. V Jak jsem potkal vaši matku na něj došlo, když se Robin konečně dala dohromady s Barneym – jenže ačkoliv byl tento zkušeným milovníkem, nebyl si ani zdaleka jistý, jak se chovat ve skutečném vztahu. Ted mu sice při sérii tajných lekcí sdělil své zkušenosti, jenže výsledná postelová scéna vlivem vzájemného nepochopení celého tria přímo volala trapností.

Walter a Skyler

Seriál: Perníkový táta

I když nejde přímo o sitcom, Perníkový táta obsahuje takovou míru vtipných (resp. smutně-vtipných) situací, až se člověk cítí špatně, že se směje seriálu o rakovinou prolezlém drogovém dealerovi měnícím se v šíleného padoucha. Jeden z vrcholů podobných momentek je k vidění už v pilotu – kdy dojde na "postelovou scénu" mezi Waltem a Skyler, což v praxi znamená, že Waltovi manželka sahá pod peřinu, stále vytrvale koukajíc do notebooku na svém klíně. Doporučují čtyři z pěti asexuálů.

Joey a Rachel

Seriál: Přátelé

Vsadíme se, že tuhle scénu jste už úspěšně vytěsnili – gratulujeme, vrátíme vám ji totiž zpátky do hlav! Když se scenáristé Přátel rozhodli v zoufalé snaze o oddálení nevyhnutelného spárování Rosse a Rachel dát na pár dílů dohromady Rachel a Joeyho, krom všeobecného pocitu z natahované zápletky byla navíc výsledkem jedna z nejvíce wtf sexuálních scén historie kosmu. Namísto něžných momentů totiž Rachel na Joeyho snahu automaticky reagovala násilím, což se oba snažili "překonat silou" a nebýt přiskřípnutí Joeyho rozkroku, byli bychom nejspíše svědky prvního BDSM sexu nebo rovnou znásilnění v americké televizi.

Selma a Troy McClure

Seriál: Simpsonovi

Pokud si myslíte, že v Simpsonových je postelových scén proklatě málo... máte samozřejmě pravdu. Hrstka z nich však o to více vytane na paměti. Když se Troy McClure ve snaze o comeback pokusí sbalit Selmu, výsledkem je především zoufale komická předehra, při níž se jeden druhého neustále ptá, "jestli nechce přijít blíže", až situace vyšumí o absurdna.

Reálného. Jako. Sám. Život!

Teorie velkého třesku se vám nabízí od pondělí do čtvrtka v 15.25 a 21.25!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný