7. června 2016 20:32

5 celebrit, jejichž výstup v Simpsonových fanoušci nenáviděli

Trefa rovnou do… žlutého.

Celebrity jsou často kořením dobrého dílu Simpsonů. Když se však objeví v díle špatném, anebo je jejich role využitá nedostatečně, může se i jejich výskyt obrátit proti zábavnému záměru. Tak třeba šestici těchto dávných celebrit fanoušci vyloženě nesnášeli!

Martin Sheen v díle Ředitel Skinner a seržant Skinner

Dost možná nejvíce nenáviděný díl celého seriálu – v němž Skinner odhalí, že není Skinner – má sám o sobě nezáviděníhodnou pozici. Ani populární herec Martin Sheen (Apocalypsa) v roli Skinnerova velitele nemohl vylepšit něco, co na sto honů smrdělo tvůrčí krizí. Sheen se sice své role zhostil s grácií, negativa spojená s přepsáním Skinnerovy postavy ovšem zakalila vše dobré, o co se snažil. Ani sebelepší celebritka totiž nic nenadělá, pokud se ocitne ve špatném příběhu.

U2 v dále Kam s odpadem

Největší žijící holoubátko Bono se s formací U2 vyskytl v Simpsonových na vlastní přání, a částečně i v tom mohl být kámen úrazu. Ne snad, že by díl s nimi byl urážlivý… jenom působil zcela jalově. Zaprvé si U2 vyžrali ty nejmudrovanější pasáže Kam s odpadem, kvůli čemuž tu působí svatěji (a otravněji) než papež, a zadruhé nemají v díle žádnou zapamatovatelnou hlášku. Přitom byli U2 v době premiéry na vrcholu celosvětové slávy a kariéry! Zkazit něco takového, to už chce um!

N'SYNC v díle Nová chlapecká kapela

Díl, v němž Bart založí chlapeckou kapelu, jen aby se ukázalo, že jde o vojenský projekt pro zvýšení naverbovaných rekrutů, je vlastně sám o sobě velmi dobrý! Ty nejlepší momentky si akurátně utahují z jedné z nejvysmívavějších částí hudebního světa – chlapeckých kapel (sorry, Lunetici). Takže kterýkoliv moment, v němž se objeví existující chlapecká formace N’SYNC, působí jako nezáměrná dvojí ironie. Jasně, armádní holomkové, s Bartem vám ta indoktrinace mas nevyšla, tak to zkusíte s touhle bandou, co?!

Sestry Williamsovy v díle Bratrovražedný tenis

Podobně jako Martin Sheen, i sestry Williamsovy měly především smůlu na nudný díl. Pokud si to nepamatujete, v epizodě podprůměrné 12. řady Bratrovražedný tenis seriál už po několikáté udělal svou "sportovní" epizodu, tentokráte ze světa tenisu. Opakovaný vtip byl o to horší, že proti Sheenovy nejsou sestry Williamsové samy o sobě zrovna etalonem zábavy, jakkoliv můžou tenis hrát sebelépe. Když se v komedii sejde špatný scénář a horší herec, nebývá to zrovna velká zábava.

Lady Gaga v díle Líza a Lady Gaga

Dost možná nejtragičtější je však výskyt Lady Gaga v jejím dedikovaném díle v závěru 23. řady. Vlastně proti téhle popové divě jinak vůbec nic nemáme, ba dokonce naopak! Jenže prakticky celá zápletka se točila právě kolem ní. Gaga přijela do Springfieldu řešit Lízinu depresi, což je námět na příběh, který rovněž nezní jako kultovní díl. Třešničkou na dortu byla navíc skutečnost, že právě tuhle story a tuhle celebritu si scenáristé ponechali do posledního dílu řady, který prostě z principu má být dobrý a peckózní. Sečteno a podtrženo, Líza a Lady Gaga neměla nikdy vzniknout.

Simpsonovi jsou na Prima COOL k dispozici každý všední podvečer!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný