10. srpna 2016 16:22

4 nejdivnější seriály, které byste měli vidět! Od mluvících zvířátek až k cizím dimenzím

Větší bizár v televizi nenajdete

V dnešní době je televize doslova přehlcena kvalitními seriály, a tak není úplně lehké se prosadit. Zatímco to ale běžné seriály zkoušejí vychytanou zápletkou, parádním obsazením nebo rovnou bouráním čtvrté zdi (hezky po Deadpoolovsku!), jiné volí cestu bizarnosti. A čím větší, tím lepší. Netřeba dodávat, že u těchto seriálů se často zasmějete víc, než byste si byli ochotni sami sobě přiznat. Zde je čtyřka těch vůbec nejdivnějších. Nezadají si dokonce ani s takovými Simpsonovými!

Rick a Morty

Jeden je šílený věděc se závislostí na alkoholu a ten druhý jeho přihlouplý synovec. Společně pak mají k dispozici neomezené množství dimenzí, které s oblibou navštěvují. Jediný problém je, že nikdy nic nejde tak úplně podle plánu, a nakonec tak pokaždé musí bojovat nejen o své holé životy, ale i o záchranu vesmíru jako takového.

Zvířátka

Jak už název napovídá, tenhle praštěný seriál vypráví o životě mnoha různých zvířat ve městě New York. To samo o sobě je divné, Zvířatka to nicméně dělají s takovým šarmem, že jim lze je těžko odolat.

Oškliví Američané

Tenhle seriál pro změnu vypráví o jednom docela obyčejném městě plném docela obyčejných lidí s docela obyčejnými problémy. Teda pokud zombie, démony a dvouhlavé ufony berete za zcela obyčejné. Jinak jsou Oškliví Američané tak ujetí, jak jen to hranice lidské představivosti povolují!

Syn Zorna

Tenhle seriál je tak trochu výjimkou na našem seznamu. Ještě totiž nezačal, nicméně už po ukázce vám bude jasné, že tohle zkrátka BUDE šílenost nejvyššího kalibru. Animovaný chlápek, co vypadá jako Herkules, se totiž vrací z války domů. Do světa plného skutečných lidí. Jak tohle bude fungovat? A povede se mu úspěšně se začlenit mezi ostatní? Samé otázky. Premiéra nás každopádně čeká v září a my už se nemůžeme dočkat!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný