15. března 2017 10:25

Sobotní RE-PLAY vás vezme do divočiny

RE-PLAY 2017 (11) - upoutávka

Re-Play si bude hrát se zvířátky i drogovými kartely.

Dlouho očekávaná akční hra Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands je zde a Re-Play vám pochopitelně zprostředkuje tento výlet do Bolívie i s výkladem. Dozvíte se nejen to, jak funguje nové pojetí boje se zločinem, a tedy jak se hraje Ghost Recon v otevřeném prostředí, ale Re-Play zabrousí i do minulosti a připomene samotné počátky této kultovní série, aby bylo s čím srovnávat.

Pokud ale spíš než drsnou akci hledáte něco klidnějšího, ovšem neméně napínavého, rozhodně vás potěší titul The Hunter: Call of the Wild. I zde se stanete lovcem, ovšem místo narkomafie budete stopovat zvěř v otevřené divoké přírodě. Víc než množství vystřílené munice se zde cení trpělivost a dobrá muška, ale to vše a ještě víc prozradí až sobotní Re-Play.

A v otevřeném světě zůstanete i v poslední recenzi. Ve hře The Legend of Zelda: Breath of the Wild se pro změnu přenesete do fantasy universa a podniknete hrdinskou výpravu za dobrodružstvím, přičemž Re-Play samozřejmě nemůže chybět ani zde. A jelikož i v tomto případě, podobně jako u Ghost Recon, jde o podstatnou změnu v klasické sérii, tak nemohou chybět postřehy, jak se celá ta věc nově hraje, a ještě další velká kupa informací.

V sobotu proto neodcházejte do divočiny a v 11.20 mějte puštěný Re-Play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný