1. dubna 2021 18:55
Michael Pšenák

Vyhrajte zajímavé ceny s Lego Minecraft Speedrunem

Speedruny jsou fascinující. Jsou o preciznosti a dokonalém načasování. Tak si běžte jeden netradiční vyzkoušet a vyhrajte super ceny!

Cože je vlastně speedrun? Je to vlastně hra ve hře. Hra, ve které vítězí ti nejrychlejší! Jde o herní fenomén datující se již na začátek 90. let. Jeho účelem je "proběhnout" hru – nebo její úroveň – co nejrychleji. Speedrunning je o dokonalém zvládnutí ovládání, principu hry a herní mapy. Dosažení špičkového času vyjadřuje nejen rychlost a dokonalé reflexy, ale také naprostou koncentraci a preciznost.

A totéž platí i v Lego Minecraft speedrunu. Je to speedrun. Je to Minecraft. Ovšem odehrává se v Lego světě. Ukaž, že jsi rychlejší než ostatní, a vyhraj!

Jak na to?

 • Tvůj speedrun se odehraje na této stránce. Jak? Budeš v Lego stavebnicích hledat ikonické postavy nebo věci z Minecraftu. Na čas, samozřejmě – o tom speedrun je.
 • Zapni si nahrávání předtím, než na stránce poprvé klikneš. Svůj pokus můžeš nahrát na mobil nebo si zapnout nahrávání obrazovky. Záleží na tobě. Jakmile spustíš nahrávání, běží tvůj čas a začíná fičák.
 • Teď musíš co nejrychleji proběhnout Lego Minecraft sety a najít v nich všechny soutěžní objekty. Jak? Stačí rozkliknout stavebnici a přejet kurzorem na daný objekt nebo slovně potvrdit jeho nález (třeba „tady“). Jakmile máš všechno, stopni nahrávání.
 • Pozor, v každé stavebnici můžeš najít jen jeden soutěžní předmět!
 • Co hledáš: 3× kostlivec, 2× ovce, 1× mrkev
 • Na této stránce vyplň registrační formulář a video se svým pokusem nahraj. A doufej, že nikdo nebude rychlejší. Zúčastnit se můžeš víckrát – když se ti povede najít nový hack nebo upgradovat svůj herní styl, klidně pošli videí víc!

Co můžeš vyhrát?

Hraje se o 20 skvělých cen, které získá nejen 10 nejrychlejších speedrunerů, ale i dalších 10, které vylosujeme ze všech zúčastněných. Takže šanci mají opravdu všichni. A jaké výhry třeba i na tebe čekají?

 • 1× HERNÍ NOTEBOOK + Lego Minecraft stavebnice
 • 1× HERNÍ MYŠ + Lego Minecraft stavebnice
 • 1× HERNÍ SLUCHÁTKA + Lego Minecraft stavebnice
 • 1× HERNÍ KLÁVESNICE + Lego Minecraft stavebnice
 • 16× LEGO MINECRAFT STAVEBNICE

O co vlastně jde?

Hra je esencí značky Lego. Lego stále vytváří nové a nové tematické řady včetně množství limitovaných a speciálních edicí – a spojení Lego Minecraft s projektem pro gamerskou komunitu bylo nasnadě. Čím je celá akce zajímavá a jedinečná? Speedrunning je v gamerské komunitě známý pojem – Lego Minecraft Speedrun si ale s tímto relativně tradičním konceptem hraje netradičně; tvoří hru i tam, kde vlastně žádná hra není.

Proč vlastně spojení Lego a Minecraft? Lego neustále inovuje portfolio svých stavebních setů a nabízí širokou škálu speciální řad. Minecraft jako zástupce jedné z nejoblíbenějších počítačových her si tak své místo v Lego rodině určitě zaslouží. Spojení kostičkového světa Minecraft a Lega zkrátka dává smysl.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný