10. února 2015 23:50

V pátek zasáhne kriminálka L.A. a Černí vrazi

Odpočinkový večerní primetime nabídne dvojici případů a béčkový horor. Jedině na Prima COOL.

Námořně vyšetřující mordparta z L.A. vás v pátek večer opět počastuje dvěma svými dobrodružstvími.

První premiérová epizoda začne ve 20.15 a ponese název Věrnost.

Naše partička agentů se dostane do křížku s lidmi, kteří posílají do Afghánistánu peníze skrze mimobankovní systém transferu jménem hawala.

Byl totiž zavražděn federální agent, který se transakcemi zabýval, panují proto pochybnosti, že vybrané finance nesměřují na charitu, nýbrž do rukou teroristů. K tomu se jim budou hodit Kensi a Granger, kteří dlouhodobě pobývají právě v Afghánistánu.

Hodinu nato od 21.20 se NCIS dostane na stopu vrahů válečných veteránů. Jak však ukáže zápletka epizody Válečný plán, věci ani tentokrát nejsou tak jednoduché, jak se na první pohled zdají.

Oba zabití jsou totiž kontraktory agentury D-7 a byli v minulosti obvinění z páchání válečných zločinů. K vyřešení celého rébusu se tým bude muset vrátit k nevyřešenému případu ze začátku sezony.

Po americkém západním pobřeží se pak ve finále večera podíváme i na venkov. V hororu Černí vrazi, startujícím od 22.15, se totiž někdejší "Mladý Indiana Jones" Sean Patrick Flanery dostane pod útok vraždícího hejna havranů!

Odpočinkové béčko nabízí vydatnou porci klišé, včetně zásahu katastrofy zrovínka den před odstěhováním titulních hrdinů tak, jak se to na páteční večer sluší a hodí…

Hrozte se či protrhávejte bránice až do páteční půlnoci!

(lol)

Ondra Těšínský

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný