22. března 2019 15:15

Poznejte tváře Prima COOL: Jindra Ekl prý nemá žádné zlozvyky. Je to nadčlověk?

Poznejte našeho pana rohatého.

Prima COOL slaví letos desáté narozeniny neboli COOLATINY. Při té příležitosti přinášíme taky profily tváří známých z obrazovky. Přišla řada na Jindru Ekla.

Vlastními slovy

Jindra Ekl. Co k němu říci. Ano, sám Jindra Ekl sedí u psaní tohoto textu a přemýšlí, co vlastně o sobě napsat. A! Něco mě napadá! Mé blbé příjmení! Docela se mi ekluje, abych řekl. Když jsem se začal orientovat v českém pravopisu a nespisovném slangu, začal jsem pátrat po tom, jak jsem se mohl dostat k tak neCOOL jménu. A kdo hledá, ten najde. Můj praděda se jmenoval ještě Ecklel, od německého „die Ecke“, tedy „pan rohatý“. Hm, taky dobrý. Ale pak přišli soudruzi a prý to takhle pěkně počeštili. Výborné! Vždycky se mi taky líblo číst moje jméno pozpátku „Ardnij Lke“ – jak nějaký norský spisovatel thrillerů.

Jo a nějaký ty koníčky chcete vědět, co? No, koníčky nemám žádný, ale chodím do jezdeckého klubu na Orlíku, kde si koníčka občas půjčím a jdu si s ním a s mojí holčinou zajezdit. Samozřejmě nesedíme oba dva na jednom koni. Ona má svého koníčka.

A co se práce týče, tak jsem dělal pět let na Evropě2, kde jsem moderoval odpolední show, hitparádu a zahrál sem si s mnoha muzikanty v rámci pořadu Unplugged. Umím hrát asi na vše kromě balalajky a pozounu. Pak jsem dělal půl roku v DVTV, ale jelikož sem byl furt ve Sněmovně, tak mě to nebavilo a řekl jsem si, že je potřeba dělat zase něco COOL.

Kde na COOLu můžete Jindru vidět?

EKL Box Pořad, jehož každý další díl překvapí nejen diváka, ale i jeho samotného tvůrce, Jindru Ekla, který je zvědavý jak opice. Už si totiž zkusil snad všechny netradiční i COOL sporty, vyzpovídal osobnosti české i světové scény, fotil sexy fotky s playmates, zahrál si s top muzikanty na jejich nástroje i nervy nebo vás seznámil s originálními lidmi, který jste určitě toužili poznat. Zkrátka v EKL Boxu je možné cokoli.

Kdy na COOLu můžete Jindru vidět?

Jak se to zrovna hodí ;)

Dotazník pro Jindru:

Co je podle tebe nejvíc COOL? Nejvíc COOL je být COOL, a přitom se nesnažit o to být COOL.

Tvůj největší zlozvyk? Nemám žádné zlozvyky. Mám jen samé dobrozvyky, hehe.

Kde se vidíš za 10 let? V zrcadle nebo hladině vody. Jinde se ani vidět nejde, že jo… A mimochodem, čas je jen námi vytvořená iluze.

Co přeješ COOLu k jeho 10. narozkám, které má 1. dubna? COOLu přeji, ať je i nadále tak epický a COOLtovní, ať vše klape a nic se hlavně nezCOOLví!

Všechno o COOLATINÁCH se dozvíte v našem speciálu.

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný