24. března 2019 15:15

Poznejte tváře Prima COOL: Sonia Edde prozradila, jaké jsou hlavní zbraně jejího moderátorství

Mladá, krásná, úspěšná a velmi talentovaná... a taky pořádně sarkastická!

Prima COOL slaví letos desáté narozeniny neboli COOLATINY. Při té příležitosti přinášíme taky profily tváří známých z obrazovky. Přišla řada na Soniu Edde.

Vlastními slovy

Mladá, krásná, úspěšná a velmi talentovaná – jak jinak byste chtěli popsat Soniu Edde! Jo, možná ještě kozatá a úplně debilní, ale to poslední nejsem, to jenom tak vypadá. Úplně Debilní Zprávy jsou moje miminko. Jinak jsem svobodná a bezdětná, ale co taky – ve 28 letech mám času dost, ne? Zpěv je mou druhou velkou vášní – miluju hudbu, píšu texty a zpívám odmala. Jednou jsem ale podepsala špatnou smlouvu, a tak když mi zpívat zakázali, pustila jsem se do moderování, a hele, už jsem i v televizi! Prostě nikdy to nesmíš vzdát, jak něco chceš, tak za tím jdi!

Jo, kdysi jsem uměla hrát i na nějaké ty hudební nástroje – klavír, kytara, triangl i flétna. Teď hraju už jen pár lidem na nervy. Pocházím ze středu republiky (Jihlava), to abych to měla všude blízko, ale nějaký čas jsem už pražská fuchtle. Koníčků mám fakt spoustu, takže to bychom tu byli do zítra, vypíchnu jich tedy jen pár: osobní rozvoj, móda, sport, cestování, miluju zvířata a přírodu, přátele a párty, baví mě čtení a nejvíc pak vymejšlení kravin s rejžou UDéZetek! Školu mám střední. Na výšku jsem se vyprdla. Toť Sonia Edde ve zkratce, tak nezapomeň i dnes večer zapnout bednu, vidíme se tam! Tak čau, vaše Sonička Kozička!

Kde na COOLu můžete Soniu vidět?

Úplně Debilní Zprávy Pravá pseudozpravodajská relace plná emocí, dojmů i pojmů, nekorektního humoru a všudypřítomné nadsázky. Těmto aktuálním zprávám z domova i ze světa, novinkám z politiky či showbyznysu se totiž můžete zasmát z plných plic. A když už jsme u těch plných plic, samotná moderátorka Sonia Edde nemá o jejich kapacitu nouzi.

Kdy na COOLu můžete Soniu vidět?

Každé pondělí, úterý, středa, čtvrtek a neděle kolem osmé večer.

Dotazník pro Soniu:

Co je podle Tebe nejvíc COOL? ÚDZ, ty v první řadě, a hned za nimi je nejvíc COOL, když v sobě někdo nosí pokoru, vděčnost, soucit a lásku.

Tvůj největší zlozvyk? Mám jen dobrozvyky :-)

Kde se vidíš za 10 let? Ve svém soukromém letadle, jak mířím na další zastávku svého světového turné.

Co přeješ COOLu k jeho 10. narozkám, které má 1. dubna? Samé COOL pořady, takže více dílů ÚDZetek a taky ještě více COOL diváků, protože ty si COOLík rozhodně zaslouží! :-)

Všechno o COOLATINÁCH se dozvíte v našem speciálu.

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný