18. března 2019 15:15

Poznejte tváře Prima COOL: Patrik Neto odmítá zapadnout do škatulky. Jak vidí svou budoucnost?

Žádné párty neřekne ne! Miluje lidi, ale ještě víc delfíny.

Prima COOL slaví letos desáté narozeniny neboli COOLATINY. Při té příležitosti přinášíme taky profily tváří známých z obrazovky. Na řadě je Patrik Neto!

Vlastními slovy

Mixlý kořeny mám díky tátovi, který je z Angoly a mámě, která je z Bruntálu. Angola a Bruntál featuring, vtipný. Už odmalička jsem dělal jen to, co mě baví. Možná i proto jsem dělal asi šest sportů a u žádného nevydržel. I když dramaťák a jiné kreativní manýry si vždycky mou pozornost udržely. Studoval jsem Střední a Vyšší policejní školu a pak VŠE, ale nikdy jsem nezvažoval, že bych se opravdu stal policistou nebo ekonomem.

Po škole jsem se začal motat kolem modelingu, hraní v reklamách, zkusil si práci v rádiu, projekt pro internetovou televizi a voilà, nakonec jsem přistál na Prima COOL. Moc rád trávím čas se svou přítelkyní, s přáteli nebo rodinou. Nikdy neřeknu „ne“ večírku se zajímavými lidmi a s dobrou hudbou (ideálně rap nebo electro). Miluju videotvorbu všech formátů a žánrů, ale nejvíc si teď ujíždím na komedii.

Na čem si dost zakládám, je nikdy nezapadnout do škatulky. Vždycky ty věci dělat nebo uchopit jinak. Miluju lidi! Jsem přesvědčený o tom, že jsme nejzajímavější tvor na Zemi. Teda hned po delfínech! Věděli jste, že delfíni a lidé jsou jediní tvorové, kteří provozují sex čistě pro potěšení? Ne? Tak teď už víte :-). Jo a moje oblíbená barva je hnědá – náhoda? Nemyslím si.

Kde na COOLu můžete Patrika vidět?

Úplně Debilní Zprávy a repky v rámci COOLfeedu Sem tam se mihne jako reportér v UDZtkách nebo můžete zaslechnout jeho zprávu skrz Sonina ústa. Nikdy ale nepoznáte, která je čí. Děláme to inkognito. Na radu právního oddělení… Patrika ale můžete vidět i v jeho COOL reportážích i nových projektech, které teprve vznikají. Na COOLu miluje to, že pokud se on sám nezalekne nějakého tématu, může jít do toho a nikdo mu v tom nebude bránit.

Kdy na COOLu můžete Patrika vidět?

Když máte štígro!

Dotazník pro Patrika

Co je podle tebe nejvíc COOL? To víš, že jo! Já ti to řeknu a ty mi to ukradneš jako téma na reportáž pro COOLfeed. Vůbec.

Tvůj největší zlozvyk? Strašně nahlas a žensky „pčikám“.

Kde se vidíš za 10 let? Sorry, ale mám 5,5 dioptrií na dálku. Tak daleko nevidím.

Co přeješ COOLu k jeho 10. narozkám, které má 1. dubna? Ať si udrží svoji unikátní a COOL DNA a nebojí se vířit vody televizní zábavy.

Všechno o COOLATINÁCH se dozvíte v našem speciálu.

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný