20. března 2019 15:15

Poznejte tváře Prima COOL: Dominik Vršanský se pro Socky prostě narodil

Jako by je měl zapsané ve svém genetickém kódu.

Prima COOL slaví letos desáté narozeniny neboli COOLATINY. Při té příležitosti přinášíme taky profily tváří známých z obrazovky. Na řadě je Dominik Vršanský!

Vlastními slovy

Narodil jsem se ve velmi raném věku, sám a ve městě s nejnižší životní úrovní v republice: Orlové. Možná proto všechny mé cesty směřovaly k pořadu SOCKY. Do světa showbyznysu jsem se uvedl rolí prince Jiříka v dramatickém kroužku Slunečník, a pak už se to vezlo! Když se mnou začala třískat puberta, začal jsem raději třískat do baskytary a s revivalovou kapelou kapely Metallica najezdil stovky kilometrů. Od Lhenic po Nitru, všude mně znaj! Tenkrát jsem také poprvé přičichnul ke zpěvu, což vyvrcholilo psaním a hraním vlastních skladeb jako písničkář, ale neúspěchů stačilo.

Po přestěhování se do Prahy za svou životní láskou (nyní spolu máme už ročního prcka) jsem začal s moderováním. První velkou šancí pro mne byla práce v rádiu, kde jsem jako víkendový speaker snil o časech, až mě tohle vše jednou uživí. Nabídky moderovat svatby, plesy, maturiťáky a firemní akce přicházely pomalu, ale přece. Když k nim přibyly i nabídky z COOLU na pořad Applikace či z hudební televize ÓČKO, došlo mi, že začínám žít svůj sen. Následně jsem se jako redaktor infiltroval do redakce zpravodajského webu, protože k politice jsem měl vždy blízko. Pořad SOCKY je pro mě vymodleným druhým dítětem.

Kde na COOLu můžete Dominika vidět?

SOCKY Satirický týdeník, v němž tvůrcům není svaté nic, co se děje na sociálních sítích čili na „sockách“, ale ani mimo ně. Pořad doporučuje 10 z 9 politiků, 2 české celebrity (ano, přesně ty, které myslíte) a Dominikova babička. Díkybohu za to, že je blbost všudypřítomná! Dominik nerozebírá kauzy a témata pouze od stolu, někdy je třeba vyříkat si věci tváří v tvář nebo mít hodně šikovného střihače…

Kdy na COOLu můžete Dominika vidět?

Každé pondělí kolem 23.00.

Dotazník pro Dominika

Co je podle tebe nejvíc COOL? Rozkrok Dalibora Jandy

Tvůj největší zlozvyk? Urážím se. Ale to vás nemusí zajímat, nechte mě bejt!

Kde se vidíš za 10 let? Nejmladším poslancem už nebudu, tak začnu rovnou s kampaní na prezidenta.

Co přeješ COOLu k jeho 10. narozkám, které má 1. dubna? Samozřejmě spoustu dalších talentovaných borců jako já.

Všechno o COOLATINÁCH se dozvíte v našem speciálu.

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný