3. července 2019 13:24

Vraždy podle Agáty Christie dostaly novou a neokoukanou podobu. Uvidíte je v sobotu na Krimi!

V sobotu ve 20.15 uvidíte na Prima KRIMI příběhy, které spojuje jeden zásadní prvek v historii literatury. Francouzský seriál vznikl na motivy příběhů slavné Agathy Christie, je moderní a šik!

Chladnokrevný, ale elegantní policejní komisař, půvabná a neodbytná reportérka Alice Avrilová a komisařova krásná, i když poněkud naivní asistentka Marlène Leroyová vyšetřují vraždy ve stylové atmosféře Francie na přelomu 50. a 60. let. Světoznámé detektivní příběhy slavné spisovatelky dostaly novou podobu. Vraždy podle Agathy Christie jsou vtipné, sexy, neodolatelné a šik!

Světoznámé detektivní příběhy spisovatelky Agathy Christie dostaly novou, neokoukanou podobu. Jsou šik jako nikdy předtím! Chladnokrevný, ale elegantní policejní komisař Swan Laurence (Samuel Labarthe), půvabná a neodbytná reportérka Alice Avrilová (Blandine Bellavoirová) a komisařova krásná, i když poněkud naivní asistentka Marlène Leroyová (Élodie Frencková) vyšetřují vraždy ve stylové atmosféře Francie konce 50. a začátku 60. let 20. století. Vraždy podle Agathy Christie jsou důmyslné, vtipné, sexy, a rozhodně neodolatelné!

Vraždy podle Agáty v sobotu ve 20.15 na Prima KRIMI odhalí Smyslupnou vraždu.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný