13. března 2019 10:00

Za co je nejvíce vděčný David Boreanaz seriálu Sběratelé kostí? To vás dojme!

Na Prima Krimi můžeme sledovat 11. řadu Sběratelů kostí. David Boreanaz se trochu dojal při vzpomínání na léta s jeho nejslavnějším seriálem. Sběratelé kostí můžete vidět i online v našem archivu.

Sběratelé kostí můžete sledovat od pondělí do pátku na Prima KRIMI ve 21.05!

Čekají vás Sběratelé kostí. Mezi odpadky je nalezena mrtvola známého senátora. Kůstka a Booth hledají jeho nepřátele mezi jeho politickými oponenty, ale i mezi spolupracovníky ve vlastní straně...

SERIÁL SBĚRATELÉ KOSTÍ MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Konec dobrý, všechno dobré

Konec seriálu Sběratelé kostí ohlásila televizní stanice minulý rok. Zatímco například Castle na zabití skončil v roce 2016, Kůstka s Boothem a jejich příběh skončil v Americe před několika týdny. Narozdíl od seriálu Castle na zabití, však v této televizní show panují skvělé vztahy i nadále.

Přečtěte si více o konci seriálu CASTLE NA ZABITÍ

Představitel Boothe, David Boreanaz, prozradil, že na Sběratelé kostí bude vždy vzpomínat s láskou. Když se ho americký deník zeptal na to, jaká pro něj práce na Sběratelech byla, měl jasnou odpověď:

"Pro mě to bylo hlavně o kolezích, celý štáb fungoval jako rodina. Také samozřejmě o tom, že jsem měl tu možnost spolupracovat s mou oblíbenou a nejkrásnější herečkou, říká David Boreanaz a odkazuje tak na představitelku Temperance Brannovou.

"Opravdu jsme se navzájem otevřeli a věříme si jako kolegové, ale také jako přátelé, což je perfektní základ do tak náročné práce, jakou je právě natáčení seriálu. Ten začal jako malý seriál a vypracoval se do dnešní televizní show s miliony fanoušků. Jsem za to neskutečně vděčný," tvrdí herec.

David Boreanaz se už připravuje na další filmovou roli, takže konec seriálu Sběratelé kostí pro něj rozhodně nebude znamenat i konec herecké kariéry.

Sledujte Sběratelé kostí už dnes ve 21.05 na Prima Krimi.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný