22. srpna 2018 14:55

Sběratelé kostí byli občas rodinná firma. Za všechno může Kůstka!

Herci tvrdí, že celý seriálový štáb je pro ně většinou jako jedna velká rodina. Když tohle tvrdí představitelka Kůstky, Emily Deschanel, je nutné ji věřit.

Emily Deschanelsvůj nástup do nového seriálu Sběratelé kostí popisuje jako velké obavy. Už konkurz pro ni nebyl úplně příjemný, jelikož se poprvé setkala s Davidem Boreanazem, jenž byl u všech teeanagerovských diváků hvězdou kvůli seriálu Buffy: Přemožitelka upírů. Jeho seriálová postava upíra Angela měla takový úspěch, že mu televize FOX vytvořila spin off.

"Definitivně můžu prohlásit, že jsem ten moment rozhodně nebyla v pohodě, byla jsem hodně ve stresu. David na mě působil trošku...trochu jsem se ho bála. On byl v té době známý ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Měl hodně fanoušků a já byla neznamá. Měla jsem za sebou několik nezávislých filmů a pár vedlejších rolí v seriálech. Já sem šla na konkurz, zatímco on už byl dávno vybraný jako hlavní postava. Musela jsem s ním číst repliky a nějak to fungovalo," vzpomínala Emily Deschanel na první casting.

V té době ještě netušila, že se z celého týmu Sběratelů kostí opravdu stane dokonalá rodina. Ateliéry stanice FOX, kde se Sběratelé kostí natáčeli, mají dokonce svoje vlastní domácí zvířata! Štáb měl ochočenou veverku, kterou pojmenoval Dr. Sweets (po postavě J.F.Daleyho), jež na hercích žebrala jídlo. Kromě toho mají kočku se jménem Camgela (po postavách Tamary Taylor a Michaely Conlin), která je proslavená jako nejkrásnější a nejpřátelštější kočka na pozemcích FOXu.

Rodinný podnik Kůstky

Není žádným tajemstvím, že Emily Deschanel má stejně tak slavnou sestru herečku Zoe Deschanel, kterou jste mohli vidět například ve filmu 500 dní se Summer, nebo v úspěšném sitcomu Nová holka.

V roce 2005 se objevila v jedné epizodě Sběratelů kostí jako vzdálená příbuzná Kůstky. Tu pozval její otec na den Díkůvzdání na večeři, kam Kůstka přijela. Kromě toho se Zoey s Emily často potkávaly během natáčení, jelikož Zoey ve stejnou dobu natáčela i Novou holku poblíž ateliéru Sběratelů kostí, podobný den narození mají i jejich děti.

"Je velkým štěstím, že dokonce se sestrou natáčíme pro stanici FOX vedle v ateliérech, takže se můžeme potkávat. Problém je, že naše děti spí v úplně jinou dobu. Takže, když je Calvin vzhůru, malá Elsa spí a opačně," vysvětluje Emily.

Rodinný podnik Deschanelových ještě vtipně doplňuje jejich otec Caleb, jenž se léta živí jako režisér, a který si střihl režii několika epizod Sběratelů kostí.

Sledujte Sběratele kostí na Prima KRIMI každý všední den po 22. hodině.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný