4. dubna 2018 23:55

O čem je poslední epizoda Sběratelé kostí? A proč musel skončit celý seriál?

Jaká je poslední epizoda příběhu Kůstky a Bootha? Premiéru můžete vidět v úterý na Prima Krimi, nebo v rámci opakování ve středu ve 22.45! Pokud ani to nestíháte, neklesejta na mysli, celý odvysílaný díl můžete vidět online na www.iprima.cz

Co uvidíte v poslední epizodě Sběratelů kostí?

Členové vědeckého týmu z Jeffersonova ústavu horečně pátrají po nebezpečném sériovém vrahovi Markovi Kovacovi, který utekl z vězení a plánuje uskutečnit svůj nejnebezpečnější zločinecký plán - zlikvidovat agenta Bootha a jeho rodinu. Vědecký tým hledá stopy a důkazy, aby ho vypátral a zastavil.

SLEDUJTE POSLEDNÍ DÍL SBĚRATELŮ KOSTÍ TADY NA WWW.IPRIMA.CZ

Poté, co doktorku Brennanovou odstaví od práce nečekané rodinné komplikace, zbytek týmu musí vyřešit případ bez ní. Vědci si aspoň vyzkouší, co všechno je doktorka doteď naučila.

Když je jasné, že Kovac má komplice, který mu pomáhá a poskytl mu i úkryt, Booth a Brennanová se ho vydají vypátrat na vlastní pěst. Aby ochránili své životy a rodinu, musí se spolehnout na nevyhnutné štěstí a zastavit ho vlastními silami. Jediným cílem zločince jsou totiž oni sami.

Jak skončil seriál Sběratelé kostí? Ukončila ho televize!

"Nebylo to naše rozhodnutí," přiznal v roce 2016, kdy Sběratelé kostí natočili poslední díl, producent Hart Hanson během tiskové konference. Hanson zároveň přiznal, že konec s 12. řadou pro ně také nebyl žádným překvapením, jelikož televizní kanál to celému týmu oznámil už na začátku natáčení 12. řady. Na zakončení příběhu Kůstky a Bootha mohli scénáristé pracovat s předstihem.

David Boreanaz, představitel Bootha, řekl, že by od herců a tvůrců seriálu by bylo opravdu nevděčné, kdyby se vzpouzeli proti rozhodnutí televize, jelikož jim dopřála krásných dvanáct let na televizních obrazovkách. Sběratelé kostí měli úspěch do chvíle, dokud je vysílali v hlavní vysílací čas.

Problémy nastaly s příchodem nových a čerstvějších televizních pořadů či seriálů, v tu chvíli televize FOX dala Sběratelům jiný čas, seriál si tak vyšší sledovanost držel jen zuby nehty. Bylo jasné, že jednoho dne přijde telefon a oznámení, že Sběratelé kostí už nemají na televizní obrazovce komerční televize co dělat.

CO NA KONEC SBĚRATELŮ KOSTÍ ŘÍKÁ HLAVNÍ HVĚZDA AMILY DESCHANEL? PŘEČTĚTE SI VÍCE

Jak vše dopadne, uvidíte ve středu na Prima KRIMI ve 22.45!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný