14. května 2018 22:13

Matka hvězdy Sběratelů kostí je poloviční Slovenka!

David Boreanaz se může pochlubit naprosto nevšední rodinou. Jeho rodiče jsou spolu už více jak čtyřicet let. A jeho maminka má k Čechám dokonce blíže, než by se mohlo zdát.

Urostlého Davida Boreanaze znají pamětníci ze seriálu Buffy: přemožitelka upírů, ale většina si ho pamatuje jako Boothe, detektiva, který se s ničím nemaže do chvíle, dokud nepozná svou budoucí ženu Kůstka. Ta mu ukáže, že svět není jen černobílý a společně přicházejí zlu na kloub.

Sběratelé kostí můžete sledovat od pondělí do pátku na Prima KRIMI ve 21.05

David Boreanaz uznává rodinu, jen tu svou málem rozbil

Hvězda Sběratelů kostí, David Boreanaz, má už jako dospělý muž plnohodnotnou rodinu - syna a dceru společně s manželkou. Manželství s bývalou playmate se ale před lety málem rozpadlo kvůli Boreanazovým nevěrám. Herec byl dokonce jednou milenkou vydíraný, a tak musel s pravdou ven i na veřejnost.

O NEVĚRÁCH DAVIDA BOREANAZE ZE SBĚRATELŮ KOSTÍ SI PŘEČTĚTE VÍCE TADY

Možná díky tomu, že tak prostoduše dokázal ohrozit svoje manželství, jež se blížilo k definitivnímu rozvodu, si dokáže vážit i svých milovaných rodičů, kterým je už víc jak přes osmdesát let. David na ně ale nezapomíná ani na svých sociálních sítích, kde o nich mluví jako o svém vzoru.

Den matek

Nedávný Den matek je tak skvělou příležitostí, jak představit i fanouškům Sběratelů kostí, kdo zplodil představitele Bootha, a v jakém prostředí David Boreanaz vyrůstal.

Jeho rodiče jsou spolu už více jak čtyřicet let. Tatínek Boreanaze je dokonce bývalá televizní hvězda. Davidův otec Dave Roberts (vlastním jménem David Boreanaz, má italské kořeny) byl známý jako moderátor předpovědi počasí na stanici WPVI-TV a moderoval televizní odpolední pořad, jeho matka Patti je poloviční Slovenkou s irskými, německými, francouzskými a švýcarskými kořeny) pracovala v cestovním ruchu.

David Boreanaz není jedináčkem, jak můžete vidět na fotce z jeho Instagramu, má dvě starší sestry.

Sledujte Sběratelé kostí na Prima KRIMI ve 21.05.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný