15. května 2017 14:00

Takový mindrák má kráska z krimi Rizzoli a Isles!

Sasha Alexander, představitelka seriálové Maury z Rizzoli & Isles, prozradila, jaký největší mindrák ji celoživotně trápí.

Čtyřiačtyřicetiletá herečka Sasha Alexander si vzala syna Sophie Loren, takže je pochopitelné, že vedle fenomenálního symbolu krásy o sobě tak trochu začnete pochybovat. I tak je bez debat, že slavná blondýna je ve svých letech stále velice atraktivní ženou, což nejsou jen plané řeči.

Sama totiž momentálně představuje sexy univerzitní profesorku v úspěšném seriálu Shameless, která svedla svého žáka a s manželem má polygamní manželství. Sasha Alexander je v odvážném seriálu často nahá a neustále dává divačkám motivaci, proč na sobě začít dřít, ačkoliv už nám dávno není dvacet a možná ani třicet let. Krása a sex-appeal z ní v seriálu při odvážných milostných scénách přímo čiší.

PŘEČTĚTE SI O JEJÍ SEXY ROLI NĚCO VÍCE. Jak to má Sasha Alexander s nahotou?

Jaké ženy obdivuje?

Proto se člověk vždy musí podivit nad tím, že i takové ženy mají své mindráky a podléhají vlastnímu názoru, že nejsou krásné. Sasha se v jednom z amerických rozhovorů svěřila, jaké ženy obdivuje ona osobně.

"Vždycky se mi líbily ženy typu Sigourney Weaver. Ty, které v sobě měly jiskru tvrdosti, myšlenku toho, že se se životem nemažou," vypráví Sasha. Ona sama sebe popisuje jako sebevědomou, ale zároveň také velice zranitelnou. Její seriálové charaktery jsou prý o dost drsnější než ona sama.

Ženské sebevědomí roste se životními zkušenostmi

Sebevědomí podle ní roste s věkem a vyzrálostí ženy. Jako žena se v jeden moment ocitnete na místě, kdy víte, kdo jste. A tento pocit přichází nejen s věkem, ale i se zkušenostmi. Můžete změnit barvu vlasů, ale nikdy nemůžete změnit to, kým jste, tvrdí seriálová herečka. Sasha Alexander dokonce prozradila, jaký byl její největší mindrák, nebudete věřit vlastním očím.

Jaký je její největší mindrák?

"Vždycky jsem měla pocit, že mám strašně velký nos. Ale dorostla jsem do něj, respektive už jsem s ním v míru, sedí k mým velkým očím. Ve dvaceti letech zkrátka samy sebe soudíme daleko krutěji," prozradila představitelka Maury ze seriálu Rizzoli & Isles.

Rizzoli & Isles uvidíte na Prima KRIMI ve 20.15 od pondělí do čtvrtka!

Uložit

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný