28. listopadu 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY zapojí mozek i svaly

Těšit se můžete na válečné bojiště i na nejslavnější logickou hříčku.

Tuto sobotu zamíří Re-play nejprve na bojiště druhé světové války, aby zrecenzoval kontroverzní střílečku Battlefield V. Dozvíte se, zda se tvůrcům podařilo vyřešit prvotní nedostatky, v čem tento kousek vyniká, a dokonce i to, jak je to nakonec s tou politickou korektností ve hře. Rozhodně se proto dívejte.

A aby toho boje nebylo málo, tak se Re-play podívá ještě na jednu akční hru. Konkrétně na fantasy bojovku Darksiders III, v níž se jezdkyně apokalypsy vydává srovnat účty s představiteli smrtelných hříchů. Jestli vás zajímá, jak to reálně vypadá a funguje, tak se v sobotu nezapomeňte dívat.

Tahle sobota ale nebude jen o násilí. Re-play totiž dá zabrat i šedým buňkám mozkovým. A to u recenze nové verze kultovní logické hříčky jménem Tetris, která je určena pro VR. Tetris znají asi všichni, přičemž si jde asi jen těžko představit, co na něm lze vymyslet nového. Re-play vám ale názorně ukáže, že to možné je.

No, a nakonec ještě troška oddechu. V novém kabátku se vrací klasická plošinovka s dráčkem Spyrem, jež nese název Spyro Reignited Trilogy. Jelikož u takové události Re-play samozřejmě nemůže chybět, tak se o tomto staronovém díle dozvíte všechny podrobnosti. Co se tvůrcům podařilo přenést z minulosti do současnosti, co přidali nového, a zda to i v dnešní době stojí za vyzkoušení. I kvůli tomuto se tak v sobotu dívejte.

A aby toho nebylo málo, tak nebude chybět soutěž. Tentokrát o herní sluchátka Razer Nari.

Proto v sobotu neodcházejte bojovat, ale ve 12:20 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný