31. května 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás zachrání před zombíky

Kromě WoWka se ale můžete těšit i na piráty nebo pořádné rande.

Akční survival hra State of Decay se konečně dočkala druhého dílu, a proto se na ni Re-play rozhodl zaměřit. Dočkáte se tak tematické reportáže, v níž se dozvíte spoustu informací o historii celého projektu i o prvním díle. Následovat pak pochopitelně bude detailní recenze, v níž Re-play důkladně zanalyzuje dvojku. Pokud vás zajímá, čím se od prvního dílu liší, jaké novinky přináší a zda stojí za vyzkoušení, tak již tuto sobotu se to dozvíte.

V další recenzi se pak Re-play přenese ke sportu, jenž je pro naše luhy a háje poněkud netypický. Konkrétně k baseballu. Těšit se můžete na simulátor MLB The Show 18, u něhož se taktéž dozvíte, čím se liší od svých předchůdců a co vše nabízí. Nemusíte přitom být skalní fanoušci tohoto sportu, neboť Re-play vám vše podá jasně a srozumitelně.

Pokud se vám zdá, že baseball není úplné „wow“, tak vězte, že ta největší pecka vás tuto sobotu bude čekat na konci. O adventuře Detroit: Become Human vám toho Re-play již dříve dost prozradil, ale nyní se konečně dočkáte plnohodnotné recenze. V ní se můžete těšit na opravdu obsáhlou porci informací, která odpovídá vysoké míře očekávání. Dozvíte se, zda hra naplnila sliby, čím je originální a proč stojí za vyzkoušení. Rozhodně tak je nač se těšit.

Chybět navíc nebude ani soutěž, tentokrát o produkty z řady Acer Predator.

V sobotu proto neodjíždějte na lov zombíků, ale ve 12.05 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný