10. května 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme za golemem

V sobotu se můžete těšit na starou Prahu, středověkou Británii a mnoho dalšího.

Asi každý zná legendu o pražském golemovi. Věděli jste ale, že se s ním v současné Praze můžete setkat, a to skoro reálně? Re-play vám ukáže hernu v centru Prahy, v níž můžete prožít dobrodružství ve virtuální realitě s názvem Golem VR. Těšit se můžete jak na tematické rozhovory s autory, tak na bezprostřední reakce Bětky a Mikoláše.

Rudolfinská Praha ale nebude jediná historická záležitost, kterou tuto sobotu uvidíte. Re-play pro vás totiž zrecenzuje i nový díl slavné strategické série Total War, který nese podtitul Thrones of Britannia. Pokud chcete vědět, co nového tento díl přináší a čím se liší od svých předchůdců, tak se v sobotu určitě dívejte.

A u strategií Re-play ještě chvíli zůstane. Přesune se ale do budoucnosti a představí vám komplexní strategii Battletech. Jestli chcete vidět náročnou a propracovanou akci s obrovskými bitevními roboty, tak tohle je něco pro vás. Re-play vám k tomu dodá spoustu zajímavých informací, takže v sobotu již budete vědět, zda tento kousek stojí za vyzkoušení.

Vydechnout vám nedá ani třetí recenzovaná hra, kterou bude survival hříčka Dead in Vinland. Co vše se ukrývá v tomto vizuálně zajímavém simulátoru vikingské rodiny? Zajímá vás, co vše tento boj o přežití obnáší a čeho všeho se od hry dočkáte? Tak na tyto a mnohé další otázky vám Re-play odpoví již tuto sobotu.

A aby toho nebylo málo, tak se můžete těšit ještě na barevnou plošinovku Adventure Pals. Ta je inspirovaná slavným animovaným seriálem a slibuje spoustu humoru. Jak ale reálně funguje? A nabízí něco nového oproti podobným hrám? Tak to zjistíte také již tuto sobotu.

A chybět pochopitelně nebude ani soutěž. Tentokrát mohou dva z vás vyhrát měsíční dávku limitované edice energeťáku Big Shock.

Takže v sobotu neodcházejte bojovat o britský trůn, ale ve 12.05 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný