11. července 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme na tajemná místa

V sobotu vás čeká podivný dům, výlet do vesmíru, a mnoho dalšího.

Pokud jste si mysleli, že pramen zajímavostí z E3 už vyschl, tak nikoliv. V sobotu vám Re-play přinese velkou porci informací o originálním kousku jménem Control. Co od této mysteriózní akční adventury čekat? A o co se vlastně jedná? A jaké jsou první dojmy? To vše se pochopitelně dozvíte již tuto sobotu. Navíc vám Re-play přinese i tematický rozhovor plný údajů, které se jinde nedozvíte.

Tajemství a záhady vás pak budou čekat i v recenzi DLC k herní pecce Prey. To nese podtitul Mooncrash a vezme vás nejen na Měsíc, ale i do virtuální reality. Pokud vás zajímá, co od toho čekat a na jaké nové prvky, oživující původní hru, se můžete těšit, tak se v sobotu rozhodně dívejte. Re-play vám nejen tohle ukáže.

Akce se pak dočkáte i v dojmech z Battlefieldu V. Re-play vám přinese zcela čerstvé novinky o tom, jakým směrem se tento válečný projekt ubírá, na čem staví a co všechno chce přinést. Těšit se můžete rovněž na šťavnaté ukázky a výhled do budoucna.

A rovněž akční, ale o něco barevnější, jsou dojmy ze superhrdinské parkourové jízdy jménem Spider-Man. Nejen fanoušky tohoto marveláckého pavoučího bojovníka se zločinem bude jistě zajímat, jak zatím vypadá tato herní adaptace. Re-play vám to samozřejmě ukáže. A rovněž vám prozradí, co všechno ve hře půjde dělat a čím se vývojáři snaží zaujmout. Určitě si to v sobotu nenechte ujít.

No a chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o tři sety herních periferií od společnosti ConnectIT.

Takže v sobotu neodlétejte na Měsíc, ale ve 12:35 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný