31. října 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme na sedmý ročník FOR GAMES

Těšit se ale můžete i na LEGO, rytíře nebo Cthulhu.

Jelikož se Re-play zúčastnil českého herního svátku FOR GAMES, tak vám samozřejmě přinese reportáž, ve které se dočkáte mimo jiné i populárního herního streamera Agraela. Nebudou ale pochopitelně chybět ani recenze.

Pokud jste fanoušky LEGA a komiksového světa DC, tak vás jistě zaujme vtipná akce LEGO DC Super-Villains. Jak již název napovídá, hlavními „hrdiny“ této hříčky jsou slavní komiksoví padouši. Pokud vás zajímá, kteří to jsou, jak se to hraje a čím se to liší od jiných LEGO her, tak se určitě dívejte.

Příznivci temnějších dobrodružství a detektivních adventur si pak přijdou na své u hororovky Call of Cthulhu, inspirované světem H. P. Lovecrafta. Vyplatilo se dlouhé čekání na tento kousek? Čím se vývojáři snaží zaujmout a kde naopak hra pokulhává? To vše a mnohem víc vám Re-play prozradí již tuto sobotu.

Od příběhu a pátrání se pak Re-play přesune k čisté akci. V sobotu se totiž můžete těšit i na recenzi DLC k soubojové hře For Honor. To nese podtitul Marching Fire a jedná se o doposud největší balíček změn a přídavků. Co vše obsahuje, jak moc hru mění a zda stojí za to, se taky dozvíte už v sobotu.

A chybět pochopitelně nebude ani soutěž. Tentokrát o tři sety herních periferií od značky Connect IT.

Takže v sobotu neodplouvejte za prastarými kulty, ale ve 12.45 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný