10. října 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme na odyseu do antického Řecka

V sobotu vás čekají asasíni, legendy a fantastika.

Nemusíte být zrovna milovníci her Assassin’s Creed, abyste tušili, že vyšel nový díl této populární série, nazvaný Odyssey. A protože se asasínská série stala už tak nějak kultovní, tak se Re-play na toto pokračování podívá pěkně detailně. Dozvíte se, čím se tento kousek, zasazený do antického Řecka, liší od svých předchůdců, co vše nabízí a v čem je nejlepší. A aby toho nebylo málo, tak Bětka ještě přidá nějakou tu peprnou historku z řecké mytologie.

Recenze je opravdu podrobná, ale o Assassin’s Creed to ještě není vše. V další reportáži se totiž Re-play podívá i na příběh nejnovějšího dílu, a taktéž lehce připomene ty předcházející. A kompletní by to samozřejmě nemohlo být bez tematického rozhovoru. Re-play proto vyzpovídal archeologa z Národního muzea a tuto sobotu vám kromě her přinese i pár informací o historických reáliích starověkého Řecka.

Aby to ale celé nebylo jen o Řecku a asasínech, tak vám Re-play zrecenzuje ještě jednu hru. Konkrétně čtvrtý díl tahové fantasy RPG The Bard’s Tale. Dozvíte se nejen to, o čem je tento konkrétní díl, ale rovněž se zavzpomíná na celou, dnes již poměrně starou sérii. Pochopitelně ale nebudou chybět ani informace o tom, jak se aktuální kousek hraje, v čem tkví jeho přednosti a slabiny a zda stojí za vyzkoušení.

A samozřejmě nebude chybět ani soutěž. Tentokrát o gamepad Razer Raiju Tournament.

Proto v sobotu neodjíždějte do Řecka, ale ve 12.05 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný