5. dubna 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme mezi vojáky a náboženské fanatiky

V sobotu vás čeká spousta akce, velký tematický rozhovor a mnoho dalšího.

Fanouškům vojenských simulátorů asi není potřeba představovat český počin Arma III. Re-play si pro vás ale přichystal velký tematický rozhovor, kterého se dočkáte už tuto sobotu. Takže pokud vás zajímá spousta informací ze zákulisí, včetně toho, co má Arma III společného s PUBG, určitě se dívejte.

Nebude se ale jednat o jedinou tematickou reportáž. Vzhledem k tomu, že jsme se konečně dočkali pátého dílu Far Cry, si Re-play posvítí na historii celé série. Provede vás jednotlivými díly a připomene vše, díky čemu se série těší tak velké oblibě.

A pokud čekáte recenzi samotného Far Cry 5, tak čekáte zcela správně. Re-play se pochopitelně podíval i na tento nejnovější díl a v sobotu ho pro vás detailně zanalyzuje. Pokud vás tedy zajímá, jak funguje prostředí amerického jihu sužovaného náboženskou sektou, a co nového od posledně hra přinesla, tak se rozhodně dívejte.

V poslední recenzi si pak odpočinete od vojáků a veškeré akce. Re-play vám totiž představí naprosto mírumilovný Pure Farming 2018, ve kterém se chopíte zemědělských strojů a vyrazíte na pole. Pokud vás zajímá, jak se hra hraje a zda stojí za vyzkoušení, tak se v sobotu nezapomeňte dívat.

A chybět pochopitelně nebude ani soutěž. Tentokrát o herní křeslo od firmy Trust Gaming a kopii recenzované novinky Far Cry 5.

Takže v sobotu neodcházejte za žádnou sektou, a už vůbec ne na pole, ale v 9.15 sledujte Re-play.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný