29. března 2017 10:25

Sobotní RE-PLAY vás vezme ke hvězdám a ještě mnohem dál

RE-PLAY 2017 (13) - upoutávka

V sobotu se podíváte do vesmíru, ale i mezi Vikingy nebo kostky lego.

Úspěšná série Mass Effect se dočkala nového dílu s podtitulem Andromeda a Re-Play se pochopitelně zaletěl podívat, jak se tento přírůstek povedl. Podaří se navázat na slávu předchozích dílů, nebo se restart nepovedl? A co je vlastně nového a jak se to hraje? Všechny tyto odpovědi a mnohé další se dozvíte již v sobotu. No, a aby toho nebylo o Mass Effectu málo, tak kromě recenze nového dílu se dočkáte i tematické reportáže, která shrne historii celé značky a připomene její ikonické momenty.

Pokud místo objevování galaktických zákoutí preferujete budování vlastního světa, určitě vás potěší recenze hry Lego Worlds. Překoná virtuální verze slavné stavebnice hru Minecraft? To a mnohem víc vám Re-Play prozradí, přičemž těšit se můžou nejen milovníci lega.

No, a aby toho vesmíru a stavění nebylo moc, tak poslední recenze se podívá na diablovku Vikings: Wolves of Midgard, která je zasazená do fantasy prostředí severské mytologie. Pokud tedy rádi uklikáváte nepřátele k smrti, tak již teď si můžete ostřit herní čepele.

A chybět samozřejmě nemůže ani soutěž. Tentokrát o pět kusů speciální edice hry Torment: Tides of Numenera.

Takže v sobotu neodlétejte do vesmíru ani si nehrajte s legem, ale v 10.45 si hrajte s Re-Playem!

Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný