6. června 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme do víru bitev

V sobotu vás čekají války historické i futuristické, ale také upíři a mnoho dalšího.

Jelikož byl ohlášen Battlefield V, který se prezentoval kontroverzním trailerem, Re-play se rozhodl, že si pro vás nachystá tematickou reportáž. V ní se dozvíte nejen to, jaké kontroverze nové video vyvolalo, ale seznámíte se s celou bohatou historií série. Re-play vám shrne a ohodnotí všechny předcházející díly těchto stříleček, takže přehledně uvidíte, co vše už má tato herní značka za sebou.

Na bitevní pole se pak Re-play tuto sobotu podívá ještě v recenzi hry Ancestors Legacy. V tomto případě se ale bude jednat o real-time strategii zasazenou do středověku. Pokud vás zajímá, co vše hra nabízí, co se jí povedlo a čím může zaujmout konkrétně české hráče, tak se v sobotu rozhodně dívejte.

Aby ale nebyla sobota jen o válčení, tak se Re-play podívá na zoubek upířímu RPG Vampyr. Hry s upírskou tematikou jsou poměrně vzácné, takže asi nejednoho hráče zajímá, jak se tento dlouho očekávaný kousek povedl. V sobotu se dozvíte, co se vydařilo i nevydařilo, zda hra dosáhla svých vysokých cílů a jak se to vlastně celé hraje.

Chybět pochopitelně nebude ani soutěž. Tentokrát o mikrofon a headset značky Trust.

Takže v sobotu neodcházejte lovit lidi na krev, což by se vám v poledne stejně nepovedlo, a koukejte ve 12.10 na Re-play.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný