14. listopadu 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme do světa čar, kouzel a zombíků

Re-play vás vezme si zatancovat, zastřílet i zakouzlit.

Sobotní Re-play začne magicky. Čeká vás výlet do světa čar a kouzel, který je v tomto případě ale trošku kostičkovaný. Ano, Re-play v sobotu zrecenzuje remasterovanou adventuru Lego Harry Potter, která navíc v aktuální verzi Collection přináší všechny díly pohromadě. Pokud vás zajímá, jak se to z dnešního pohledu hraje, a zda remaster stojí za to, tak se v sobotu určitě dívejte.

Pokud se raději hýbete, než čarujete, tak si v sobotu taktéž přijdete na své. Re-play vás totiž roztančí u recenze hry Just Dance 2019. Dozvíte se, co letošní verze přináší nového, čím se snaží zaujmout, a co vše vlastně obnáší. Rozhodně se proto v sobotu dívejte.

Aby to ale celé nebylo jen o zábavě a vtipech, tak Re-play zahraje i na temnější notu. Přinese totiž i recenzi logické sci-fi adventury My Memory of Us, která je inspirována hrůzami nacismu. Pokud vás zajímá, jak se toto nezávislé dílko stavějící na atmosféře povedlo, tak si nenechte ujít sobotní Re-play!

A v temném duchu bude Re-play pokračovat. Zrecenzuje totiž i multiplayerovou zombie akci jménem Overkill’s The Walking Dead, v níž se to již podle názvu nemrtvými jen hemží. Dozvíte se, jaké jsou silné stránky i slabiny tohoto kousku, co vše nabízí, a proč si zatím nezískal masovou podporu.

No, a to samozřejmě není vše. Chybět totiž nebude ani soutěž. Tentokrát o sluchátka Razer Nari.

Takže v sobotu neodjíždějte do Bradavic, ale ve 12:30 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný