17. května 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme do světa Barbara Conana

Kromě nabušených svalovců se ale těšte i na nenápadné zabijáky a mnoho dalšího.

Pod jménem Barbar Conan si asi všichni představí jako první Arnolda Schwarzeneggera v chlupatých slipech s velkým mečem. Sobotní Re-play vás ale přesvědčí o tom, že toto universum sahá daleko za zmíněný seriál z osmdesátek. V tematické reportáži se tak dočkáte představení všeho, v čem se svalnatý hrdina kdy objevil. Od knih, komiksů a filmů, až po hry.

Zvolené téma přitom není náhodné. V následující recenzi se totiž Re-play detailně podívá na novou survival akci ze světa Conana, která nese název Conan Exiles. Co tento kousek obnáší? Jak se hraje? A překoná dřívější pokusy o převedení tohoto fantasy světa do herní podoby? To vše a mnohem víc se dozvíte již tuto sobotu.

Na své si ale přijdou i fanoušci stealth postupu, neboť Re-play vám představí i hříčku Murderous Pursuits. Pod tímto krkolomným názvem se neskrývá nic menšího než ulítlá zábava pro více hráčů, zasazená do vtipně stylizovaného viktoriánského prostředí. Co všechno to obnáší, se ale dozvíte až v sobotní recenzi.

A pokud vás kromě hraní her baví i nějaké to kreativní tvoření, tak tuto sobotu se máte vskutku na co těšit. Re-play vám totiž ukáže a podrobně popíše stavebnici Nintendo Labo, kterou lze propojit právě s konzolí Nintendo. Co vše se s tím dá dělat, a co všechno to dokáže, se dozvíte již v sobotu. Navíc dostanete i tematický rozhovor, takže se máte skutečně na co těšit.

Chybět ale nebude ani soutěž. Tentokrát o dva balíčky herní výbavy z řady Y Gaming od společnosti Lenovo.

Takže v sobotu neodcházejte do posilovny, ale v 11:40 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný