1. února 2018 00:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme do historie i do blázince

RE-PLAY 2018 (5) - upoutávka

Re-play vám ukáže historické strategie, horor v léčebně, bojování a nejen to.

Máte rádi real time strategie zasazené do historických kulis? Pak vás nejspíš zaujme dílo Ancestors Legacy od polských vývojářů. Jak se tato středověká rubačka tehdejších národů hraje? A co přináší nového oproti podobným titulům? Na tyto a mnohé další otázky vám Re-play odpoví již tuto sobotu.

Pokud holdujete historii, ale místo bojování raději budujete, tak vás jistě zaujme Railway Empire. Zde máte možnost okusit život amerického budovatele železnice a Re-play vám ukáže, jestli to stojí za to. Detailně pro vás zhodnotí všechny slabé a silné stránky, takže v sobotu budete přesně vědět, zda má cenu chtít spojovat města napříč Spojenými státy.

Z poklidných vod stavění a mašinek se ale Re-play vypráví i do bouřlivějšího terénu. Konkrétně vám sdělí své dojmy z nejnovějšího updatu střílečky Fortnite Battle Royale. Se hrami ve stylu Battle Royale se v poslední době roztrhl pytel a Fortnite patří dozajista k těm originálnějším. Čím může zaujmout oproti konkurenci? A v čem přesně je tak originální? Tak to vše, a nejen to, zjistíte již v sobotu.

A pro koho bude Fortnite příliš barevný, tak ten se může těšit na temné prostředí psychiatrické léčebny. Do toho Re-play zavítá v recenzi hororovky The Impatient, určené pro virtuální realitu. Jak funguje strašení ve VR? A vyplatí se do něj investovat? To se rovněž dozvíte již tuto sobotu.

Takže v sobotu si nehrajte s mašinkami ani vojáčky a v 10:25 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný