22. února 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme do civilizace

V sobotu uvidíte vzestup i pád velkých říší, ale také uklidňující hry.

Fanouškům strategií asi není nutné představovat sérii Civilizace od Sida Meiera. Re-play si ale připravil tematickou reportáž, v níž se na celou sérii podívá detailně. Můžete se tak těšit na Meierovy první krůčky s celou sérií, na zajímavosti o jednotlivých dílech i o konceptu hry jako takovém. Informací je skutečně spousta, takže se určitě dozvíte něco nového.

Kromě této reportáže se ale dočkáte i recenze rozšíření pro Civilization VI, které nese podtitul Rise and Fall. Na jaké nové mechaniky se můžete těšit? A jaké další novinky DLC přináší? Re-play vám to všechno ukáže, takže už tuto sobotu budete vědět, zda se investice do tohoto rozšíření vyplatí.

V sobotu se ale kromě recenzí a tematické reportáže dočkáte i zcela nové rubriky. Re-play totiž přináší koncept TOP 5, v němž představí nejlepší hry určitého žánru. V tomto díle se tak dočkáte pěti her relaxačních a uklidňujících.

Výběr top pětky ovšem není náhodný. Čeká vás totiž recenze odpočinkové indie skákačky Fe. Jak se tato nezávislá hříčka s originální kouzelnou atmosférou vydařila? A kde jsou naopak její slabiny? I to se dozvíte tuto sobotu.

Poslední recenze se pak zaměří na sportovní simulátor EA Sports UFC 3. Co nového tato bojovka přináší? Čím se liší od svých předchůdců? To vám Re-play prozradí už v sobotu.

Chybět ale nebude ani soutěž. Tentokrát o klávesnici Razer BlackWidow.

Takže v sobotu neodcházejte do džungle, ale v 10.10 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný