20. června 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme do antického Řecka

Těšit se ale můžete i na další dojmy z E3 nebo na zajímavé rozhovory.

Jelikož se všechny dojmy z konference E3 2018 nevešly do jednoho dílu, tak se i nyní můžete těšit na spoustu zajímavostí, které vám Bětka s Mikolášem sdělí. Kromě nich vás ale čekají i rozhovory s vývojáři nebo tipy a triky, které uplatníte, pokud se sami na E3 někdy vydáte.

Re-play se ale nejdříve vydá do antického Řecka, neboť vám přinese detailnější dojmy z Assassin’s Creed Odyssey, doplněné o tematické interview. Uvidíte, co vše se o hře zatím ví, čím vším by se měla lišit od předcházejících dílů, a o čem se ještě spekuluje. Rozhodně toho ale nebude málo a je určitě na co se těšit.

Rozhovor vás pak čeká i v případě střílečky v otevřeném světě, jež nese název Rush 2. Podobně jako v předcházejícím případě, i zde se v sobotu dozvíte, co nového hra přináší oproti svému předchůdci a čím se chlubí. Re-play vám ale prozradí i něco o příběhu nebo nových mechanikách, takže i zde to určitě bude stát za to.

Z akce Re-play ale jen tak nevyklouzne. Čeká vás totiž i recenze závodní novinky Onrush, v níž o závody tak úplně nejde. O co přesně v ní jde a jakými originálními mechanikami se hra chlubí, se dozvíte také již tuto sobotu, takže určitě sledujte Re-play.

A aby toho nebylo málo, tak odpočinout si budete moci u recenze tenisového simulátoru Tennis World Tour. Re-play vám prozradí, v čem se tato hra odlišuje od jiných sportovních simulátorů, co nabízí, v čem je dobrá, ale i v čem selhává. Nejen pro fanoušky žánru to určitě bude zajímavá recenze.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o herní sluchátka, myš a batoh na notebook.

Takže v sobotu neodcházejte na tenis, ale v 11.50 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný