28. prosince 2017 00:30

Sobotní RE-PLAY vás pobaví ještě víc než obvykle

RE-PLAY 2017 (52) - upoutávka

Silvestr je již za dveřmi, a proto bude tento Re-play vskutku mimořádný.

Hned z kraje uvidíte kompilaci těch nejzajímavějších novinek, které se do předchozích dílů nedostaly. Re-play garantuje, že vás všechny přinejmenším překvapí.

Těšit se ale můžete i na party hry, které zaručeně oživí váš silvestrovský večer. V sobotním dílu je pro vás navíc otestuje hned několik redaktorů Re-playe, u čehož se rozhodně pobavíte.

Zaznamenali jste nový seriál s názvem „Úplně mimo“, který si pro vás letos Re-play připravil na svém YouTube kanále? Pokud ne, tak se na něj určitě podívejte. A abyste měli nějakou hlubší motivaci, tak v sobotu vám Re-play ukáže některé opravdu povedené momenty, jež se v této novince udály. Těšit se můžete na záběry z hraní her South Park: The Fractured But Whole a Fortnite.

Chybět samozřejmě nebudou ani klasiky silvestrovských dílů. V sobotu tak, stejně jako každý rok, uvidíte sestřih vtipných momentů z natáčení, a také sestřih humorných bugů, které bylo možné spatřit v letošních hrách.

Na závěr vám pak silvestrovský Re-play přinese ještě několik zajímavých videí z her, která natočili herní fanoušci z celého světa. Pokud vás zajímá, jak lze neotřele porazit nepřátele v PlayerUnknown's Battlegrounds nebo jak vypadá převedení filmu Terminátor 2 do herního světa GTA, tak se určitě dívejte.

Takže v sobotu využijte ranní střízlivosti a ve 12:05 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný