29. srpna 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vám přinese spoustu zajímavých rozhovorů a ukázek

Těšit se můžete na zombíky, androidy a pořádnou fantasy.

Jak už titulek napovídá, v tomto díle vám Re-play přinese pořádnou dávku rozhovorů a zákulisních informací z gamescomu. Jako první vás čeká interview s hlavním designerem zombie survival akce DayZ. Pokud vás zajímá, co nového se ve hře chystá a co tvůrci obecně plánují dělat v blízké budoucnosti, tak tento rozhovor bude přesně pro vás.

A u zombíků Re-play ještě chvíli zůstane. Další rozhovor se totiž zaměří na rozšíření k oblíbené hře Dying Light. Jak tento PvP mód, jenž nese podtitul Bad Blood, vypadá? Čím se snaží zaujmout a odlišit oproti konkurenci her stylu battle royale? Tak nejen to se dozvíte už tuto sobotu. A taky uvidíte, jak se podařilo spojit boj mezi hráči s bojem proti zombíkům. Takže se určitě dívejte!

Ze světa PvP her pak bude i další rozhovor, v němž se Re-play důkladně vyptá na českou hru Vigor. Pokud vás zajímají odpovědi na otázky, proč se hra odehrává v Norsku nebo kdy reálně vyjde, tak v sobotu se nejen toto dozvíte.

Tuto sobotu to ale nebude pouze o rozhovorech. Těšit se můžete i na dvě recenze. Ta první se zaměří na nejnovější datadisk pro World of Warcraft, který má podtitul Battle for Azeroth. Dozvíte se, jak se toto konkrétní rozšíření povedlo, co přináší nového a čím se liší od svých předchůdců. Ať už jste kovaní MMO pařani nebo snad WoWkem dosud nepolíbení, tak tato recenze vás určitě bude zajímat. Re-play se ale s recenzí podívá i do světa cyberpunku. Konkrétně na adventuru State of Mind. V sobotu tak zjistíte, o co přesně se jedná a čím je tato hříčka originální. Rozhodně tedy v sobotu sledujte Re-play!

Chybět pochopitelně nebude ani soutěž. Tentokrát o herní headset HyperX Cloud Flight.

Takže v sobotu si neodcházejte nikam povídat, ale ve 12:10 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný