12. prosince 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vám odhalí hru roku

Těšit se můžete na známé příšerky, ale i na novou karetní hru nebo farmaření.

Herní svět má za sebou poslední velkou letošní událost, kterou jsou The Game Awards, na něž se vyhlašují nejlepší herní počiny za uplynulý rok. Re-play u toho samozřejmě nemohl chybět, a proto vám v sobotu prozradí, které tituly bodovaly a v jakých kategoriích. Samozřejmě nebude chybět ani oznámení nejúspěšnější hry tohoto roku, takže se určitě dívejte.

Pokud vás zajímá, zda i Česká republika měla na The Game Awards svého zástupce, tak měla. Re-play vám ho představí, prozradí vám, jak se umístil, ale nejen to. Dočkáte se totiž i tematické reportáže, v níž se dozvíte víc o vývoji tohoto kousku a chybět nebude ani rozhovor s jedním z tvůrců. Rozhodně se tak máte nač těšit.

Dojde ale i na pořádnou dávku akce. Re-play totiž velice podrobně zrecenzuje ujetou střílečku plnou výbuchů a všelijaké destrukce jménem Just Cause 4. Prozradí vám, jaké novinky čtvrtý díl přináší, co vše nabízí a jak se hraje. A aby toho nebylo málo, tak s Re-playem zabrousíte i do minulosti a zavzpomínáte na to, jak se tato bombastická série vyvíjela v čase. I proto se vyplatí se dívat.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o cool věci s motivem aktuální filmové komiksovky Aquaman.

Proto v sobotu neodcházejte nic ničit, ale v 11:45 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný