3. října 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vám nadělí dávku adrenalinu i emocí

V sobotu vás čeká spousta sportu, hluboké lidské příběhy a mnoho dalšího.

Ještě předtím vám ale Re-play představí vznikající český projekt jménem Ricky Runner. Dozvíte se, jak se tato skákačka vyvíjí, v čem je originální a co vše obnáší. A to vše formou tematického rozhovoru s tvůrci. To určitě musíte vidět!

No a po skákání přijde čas i na běhání a kopání. Ano, sobotní Re-play pro vás zrecenzuje fotbalový simulátor FIFA 19. Těšit se můžete na jeho důkladnou analýzu, v níž se dozvíte, jak si stojí v rámci série, v čem je inovativní a v čem překonává své konkurenty.

A pokud máte radši sezení než běhání, tak vás jistě potěší i recenze dalšího sportovního kousku. Konkrétně totiž půjde o čtvrtý díl automobilové závodní série Forza Horizon. I v tomto případě se pochopitelně dozvíte, co nového přináší a čím se odlišuje od svých předchůdců. A nejen to.

A aby to nebylo jen o sportu, tak si užijí i příznivci příběhových adventur. Re-play totiž v sobotu zrecenzuje i první epizodu druhého dílu Life is Strange. Zde se dozvíte, zda pokračování naplňuje vysoká očekávání plynoucí z úspěchů prvního dílu, v čem se od něj zásadně liší, a ještě mnohem víc. Těšit se totiž můžete na vskutku podrobné povídání, které snad zodpoví většinu vašich otázek.

Chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o herní myš Logitech G502 Hero.

Takže v sobotu neodcházejte běhat, ale v 11.40 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný