8. srpna 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vám nabídne spoustu akce

Re-play vás vezme do světa pirátů, superhrdinů i sci-fi a fantasy.

Líbí se vám představa multiplayerové sci-fi akce v dynamickém světě? Pak vás jistě zaujme přesně takto laděná hra Anthem. Re-play vám z ní v sobotu předá své dojmy a sdělí velkou spoustu zajímavostí. Zjistíte, o čem to celé vlastně je a čím nás autoři chtějí nalákat.

A aby té multiplayerové akce nebylo málo, tak se Re-play ještě detailně podívá na pirátské dobrodružství jménem Skull and Bones. Uvidíte, jak si autoři vyhráli se světem pirátů a čím se snaží odlišit od konkurence. Těšit se přitom určitě mohou nejen fanoušci námořnické tématiky, takže se v sobotu určitě dívejte.

Pokud ale raději než ve vodě brouzdáte vzduchem mezi mrakodrapy, tak vás jistě potěší dojmy z chystané superhrdinské akce Spider-Man. Touto hrou se Re-play zabýval relativně nedávno, ale i tak pro vás má ještě velkou porci zajímavostí. Těšit se totiž můžete na tematický rozhovor, v němž se dozvíte spoustu věcí především o příběhové stránce hry. Informací ale bude daleko více a rozhodně budou stát za to.

Po spoustě akce pak Re-play dodá ještě trochu té taktiky zahalené ve fantasy severském hávu. Zrecenzuje totiž třetí díl povedené série Banner Saga. Pokud vás zajímá, jak se tento díl vydařil a jak si stojí v konkurenci svých předchůdců, tak se rozhodně máte na co těšit.

Chybět ale nebude ani soutěž. Tentokrát o dvě RAMky HyperX Predator RGB.

Takže v sobotu nikam neodplouvejte, ale ve 12:10 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný