24. ledna 2019 20:22

Sobotní RE-PLAY se rozloučí s původními moderátory

V sobotu se podíváte mezi piráty, skateboarďáky a vojáky, ale bude toho ještě víc.

Asi už víte, že vás tuto sobotu čeká poslední klasický Re-play v původní podobě, a že od dalšího týdne přijdou rozsáhlé změny. A čím se s vámi rozloučí?

Na úvod vám Re-play představí ještě jednu sadu velice zajímavých her z roku 2018, jež by byla škoda minout. Těšit se můžete třeba na propracovanou detektivní adventuru či na originální akční RPG ve stylu anime a na spoustu dalších zajímavých kousků. Rozhodně se proto v sobotu dívejte.

Následně se pak Re-play zaměří na své dojmy z pirátského survivalu jménem Atlas. Ten přináší kromě poutavého zasazení a velkého světa i spoustu dalších zajímavých prvků, ale také problémů. Pokud vás zajímá, o co se jedná, co hra nabízí a v čem má tento kousek, jenž je stále ve vývoji, své mouchy, tak v sobotu sledujte Re-play.

Pokud více než moře a pláže oceňujete rychlý pohyb v džungli velkoměsta, tak vás možná potěší dojmy ze skejťáckého simulátoru Skater XL. Re-play vám prozradí, čím se tento kousek chlubí, co vše umožňuje a zda tento předběžný přístup stojí za vyzkoušení. Jestli vás to zajímá, tak je sobotní Re-play jasná volba.

Poslední dojmy pak budou z multiplayerové válečné akce War of Rights, která v sobotu pošle Re-play poněkud originálně do dob americké občanské války. V této reportáži se dozvíte, jak moc je hra autentická, co vše předběžný přístup nabízí, a jak to celé funguje jako multiplayer.

A aby toho nebylo málo, tak samozřejmě nebude chybět ani soutěž. Tentokrát o počítačovou skříň od značky Fractal Design.

Proto v sobotu neodplouvejte na moře, ale v 11:55 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný