21. listopadu 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY přinese spoustu akce

Těšit se můžete na monumentální bitvy či tichého zabijáka, ale bude toho ještě víc.

Sobotní Re-play bude skutečně akční, ačkoliv začne tak trochu poklidně a elegantně. První recenze se totiž detailně zaměří na nový díl slavné stealth série Hitman. Nejen fanoušky holohlavého zabijáka čeká spousta zajímavých informací a ukázek. Dozvíte se, čím se hra liší od svých předchůdců, v čem vyniká a proč stojí za vyzkoušení. A nejen to.

Aby toho k Hitmanovi, který je tu s námi již nějaký ten pátek, nebylo málo, tak u něj Re-play ještě chvíli zůstane. Těšit se totiž můžete na tematickou reportáž, v níž vám Re-play připomene všechny díly této série a jejich nejikoničtější momenty. Rozhodně se tak v sobotu máte na co těšit.

Sobotní díl ale nebude jen o tichém vraždění. Čekají vás totiž i pořádné bitvy plné dunění děl a řinčení mečů. Re-play totiž zrecenzuje i DLC k povedené strategii Total War: Warhammer II, které nese podtitul Curse of the Vampire Coast. Jak již název napovídá, těšit se můžete na upíří piráty, což je samo o sobě velké lákadlo. Co dalšího hra nabízí a čím se chlubí, se pak dozvíte již tuto sobotu.

A nakonec ještě trocha akce v postapokalyptické pustině. Re-play totiž tuto sobotu pořádně zrecenzuje i multiplayerovou survival akci Fallout 76. Dozvíte se detaily, které doposud ještě nezazněly, a taktéž vám Re-play prozradí své finální hodnocení tohoto rozporuplně přijatého kousku. I proto se vyplatí se v sobotu dívat.

Chybět ale nebude ani soutěž. Tentokrát o tři herní sety Hornet.

Proto v sobotu neodcházejte vraždit nebo bojovat, ale ve 12.30 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný