1. března 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY přinese obrovské množství zábavy

Těšit se můžete na obry, vesmír a spoustu dalšího.

Asi neexistuje hráč a fanoušek Re-playe, který by neznal společnost Kickstarter. Ta v minulosti pomohla na svět řadě her včetně Kingdom Come: Deliverance nebo Pillars of Eternity. Jak je na tom ale firma dnes? V sobotu uvidíte tematickou reportáž, která se zajímá nejen o to, jaké hry jsou na Kickstarteru právě v kurzu, ale i jak vypadá konkurence této populární služby.

V první recenzi si pak užijete trochu nostalgie. Jako remake se totiž vrací populární Shadow of Colossus. Nehráli jste původní verzi a zajímá vás, jaké to je vydat se na lov monumentálních obrů? Nebo jste ji hráli a zajímá vás, jestli se remake vyplatí a zdali stojí hra za projití i po letech? Tak určitě sledujte Re-play, který vám toho prozradí ještě mnohem víc.

Z fantasy světa plného kolosů se Re-play přenese do vesmíru. V adventuře The Station vás čeká průzkum opuštěné základny a Re-play ji s vámi prozkoumá do detailů. Těšit se přitom můžete na spoustu zajímavých a originálních prvků. Jak se tento „simulátor chození“ hraje a co vše přináší? Stojí za vyzkoušení? I to se v sobotu dozvíte.

A u sci-fi Re-play zůstane i v poslední recenzi. Podívá se totiž na Metal Gear Survive. Jak tato stealth akce dopadla poté, co od projektu odešel její duchovní otec? A jak funguje nové herní zasazení? To zjistíte už tuto sobotu.

Takovým malým bonusem tohoto dílu pak bude postupné představování kategorií v soutěži Ceny hráčů. Bětka s Mikolášem vám v něm sdělí své soukromé tipy na vítěze a také pár zajímavostí. Na výsledky hlasování fanoušků si ale budete ještě muset počkat. I tak to ale rozhodně stojí za to.

No a chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o tři sety myši, klávesnice a headsetu od společnosti Connect IT.

V sobotu proto neodcházejte lovit obry, ale v 9.45 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný