19. prosince 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY naruší atmosféru klidu a míru

Blíží se Vánoce, svátky klidu a míru, a to je ten správný čas na pořádnou akční nálož.

Jako první vás čekají dojmy z multiplayerového módu k veleúspěšnému Red Dead Redemption 2. Re-play vám ukáže, co vše tato westernová záležitost pro více hráčů obsahuje, jak se hraje, a zda svou zábavností dosahuje na úroveň původní příběhové hry. Ať jste již kouzlu divokého západu propadli či nikoliv, tak se určitě máte na co těšit.

Pokud máte raději futuristické souboje robotů s monstry než přestřelky na divokém západě, tak se taky máte na co těšit. Tuto sobotu se totiž Re-play podívá i na bojovku Override: Mech City Brawl. Jak se povedlo převedení této playstationové záležitosti pro PC? A jak velká je v současnosti hráčská základna? Odpovědi nejen na tyto otázky se dozvíte již v sobotu, takže budete vědět, zda se tento kousek vyplatí pořídit či nikoliv.

Pro milovníky staronových her si Re-play přichystal recenzi střílečky Project Warlock. Tento kousek je silně inspirovaný klasikami jako je původní DOOM nebo Wolfenstein, takže u něj zaplesá srdce nejednoho dříve narozeného pařana. Dozvíte se, jak se tato hra povedla, zda přináší podobně kvalitní zážitek jako zmíněné klasiky, a zda má vůbec smysl oživovat staré koncepty.

A aby toho nebylo málo, tak si na své přijdou i majitelé Nintenda. Re-play totiž zrecenzuje bojovku Super Smash Bros. Ultimate, v níž se spolu utkají známé postavičky z různých univerz. Porazí Ježek Sonic Pokémony? A co dalšího kromě soubojů hra nabízí? Tak tohle a mnoho dalšího vám Re-play prozradí již v sobotu.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o tři podsvícené klávesnice HyperX Alloy Core RGB.

Takže v sobotu neodcházejte bojovat, ale v 11:20 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný